به گزارش سیلوانا نیوز
تاریخ: ۱۲:۳۳ :: ۱۳۹۸/۰۲/۲۲
بازاریان زیوه گل کاشتند

مغازه داران و بازاریان زیوه مرگور برنده واقعی مناقشه با شرکت تعاونی روستایی بودند… مردم فهیم بخش سیلوانا بار دیگر ثابت کردند برای رسیدن به راه حل و تفاهم در مشکلات هیچ راهی بهتر از گفتگو وجود ندارد و همه برای گفتگو و پیدا کردن راه حل به بخشداری سیلوانا مراجعه کردند. ریباز میرزایی بخشدار […]

مغازه داران و بازاریان زیوه مرگور برنده واقعی مناقشه با شرکت تعاونی روستایی بودند…

مردم فهیم بخش سیلوانا بار دیگر ثابت کردند برای رسیدن به راه حل و تفاهم در مشکلات هیچ راهی بهتر از گفتگو وجود ندارد و همه برای گفتگو و پیدا کردن راه حل به بخشداری سیلوانا مراجعه کردند.

ریباز میرزایی بخشدار جوان و مردمی بخش سیلوانا پای صحبت های بازاریان نشست و با جدیت به آنها قول پیگیری را داد.

مردم بخش سیلوانا همیشه در مسائل مختلف آگاهانه و با تدبیر عمل کرده‌اند و این روند باید ادامه پیدا کند چرا که این مردم آستانه تحمل بالایی دارند.

فارغ از هر نتیجه ای ، مغازه داران و بازاریان زیوه مرگور برنده واقعی مناقشه امروز بودند که هم فرهنگ مردم بخش سیلوانا را به تصویر کشیده و هم برای مشکل پیش آمده گفتگو و تبادل نظر را انتخاب کردند که نتیجه هم گرفتند.

سیلوانا نیوز نیز با مراجعه به استانداری آذربایجان غربی و در میان گذاشتن این موضوع با استاندار محبوب استان محمدمهدی شهریاری ، پیگیر این موضوع شد و مجموعه استانداری در حال برسی این موضوع می باشد که نتیجه آن طی روزهای آینده به اطلاع مردم فهیم بخش سیلوانا خواهد رسید.

🖋انتهای پیام// قاسمیان/ سیلوانا نیوز