هشدار فرمانده سپاه شهداء استان آذربایجان غربی
تاریخ: ۱۴:۳۲ :: ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
در موضوع امنیت باکسی تعارف نداریم ، اختلاف افکنی ممنوع !

💢هشدار شدید سپاه به برهم زنندگان وحدت در ٱذربایجان غربی ▫️سردار حبیب شهسواری صبح امروز و در جریان نهمین جشنواره مالک اشتر در ارومیه استان آذربایجان غربی را رنگین کمان قومیت ها دانست و عنوان کرد: با هر کسی که بخواهد وحدت مردم این استان را بر هم بزند به شدت برخورد خواهیم کرد و […]

💢هشدار شدید سپاه به برهم زنندگان وحدت در ٱذربایجان غربی

▫️سردار حبیب شهسواری صبح امروز و در جریان نهمین جشنواره مالک اشتر در ارومیه استان آذربایجان غربی را رنگین کمان قومیت ها دانست و عنوان کرد: با هر کسی که بخواهد وحدت مردم این استان را بر هم بزند به شدت برخورد خواهیم کرد و با هیج کسی شوخی نداریم.
▫️سردار حبیب شهسواری تصریح کرد: طی چند ماه گذشته متاسفانه شاهد رفتار ها و سخنان قوم گرایانه از سوی بعضی افراد بودیم که این اصلا قابل قبول نیست.
▫️وی ادامه داد: از آذری گرفته تا کرد و از شیعه تاسنی از نماینده مجلس گرفته تا امام جمعه و استاندار هر کس بخواهد وحدت این استان را خدشه دار کند با برخور قاطع ما رو به رو خواهد شد.
▫️سردار شهسواری خاطر نشان کرد؛ مردم استان از هر نژاد و قومیتی که باشند در سایه انقلاب با برادری و برابری در کنار هم زندگی می کنند و ما به عنوان حافظ انقلاب بر خود وظیفه می دانیم از أین مهم پاسداری کنیم.

‌🚩سیلوانانیوز