تاریخ: ۸:۲۴ :: ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
ساخت پل های هاشم آباد و گلستانه امسال خاتمه می یابد

معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: ساخت پل های هاشم آباد و گلستانه نیمه اول امسال خاتمه می یابد. تقی کهوریان در جریان بازدید از روند احداث پل های ارتباطی استان اظهارداشت: وقوع بلایای طبیعی امری غیرقابل پیش بینی است و تنها باید تلاش شود تا آمادگی لازم برای مقابله با آسیب های این […]

معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: ساخت پل های هاشم آباد و گلستانه نیمه اول امسال خاتمه می یابد.

تقی کهوریان در جریان بازدید از روند احداث پل های ارتباطی استان اظهارداشت: وقوع بلایای طبیعی امری غیرقابل پیش بینی است و تنها باید تلاش شود تا آمادگی لازم برای مقابله با آسیب های این حوادث افزایش یابد.

وی از اتمام عملیات ساخت پل های هاشم آباد و گلستانه تا پایان نیمه نخست سال جاری خبر داد وگفت: عملیات ساخت پل های هاشم آباد و گلستانه که بهار سال گذشته بر اثر سیل تخریب شده بود، آغاز و براساس برنامه ریزی های انجام شده تا پایان نیمه نخست سال جاری به اتمام می رسد.

کهوریان افزود: اعتبار تخصیصی به هرکدام از پل های مخروبه برابر با یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان است که با توجه به پیشرفت فیزیکی عملیات شاهد بهره برداری از پل هاشم آباد در خردادماه سال جاری و پل گلستانه در شهریورماه امسال خواهیم بود.

وی اضافه کرد: در حال حاضر تردد از محل پل ها توسط سازه های فلزی تعبیه شده توسط این مجموعه در کمتر از یک هفته بعد از وقوع سیل برقرار است و شهروندان عزیز مشکلی در این خصوص ندارند.