محمد حضرت پور شهردار ارومیه
تاریخ: ۲۰:۰۵ :: ۱۳۹۸/۰۶/۱۶
سرمایه گذار عراقی پروژه میدان امام را اجرا می کند

🔘 سرمایه گذار عراقی پروژه میدان امام ارومیه را اجرا می کند. 🔺حضرت پور شهردار ارومیه : بیشتر خواستار آن بودیم که احیاء و راه اندازی کاروانسراها با مشارکت خود بازاریان صورت بگیرد اما این مهم تحقق نیافتاد و با جذب سرمایه گذاری از تهران باز هم با توجه به اینکه سودی برای سرمایه گذار […]

🔘 سرمایه گذار عراقی پروژه میدان امام ارومیه را اجرا می کند.

🔺حضرت پور شهردار ارومیه : بیشتر خواستار آن بودیم که احیاء و راه اندازی کاروانسراها با مشارکت خود بازاریان صورت بگیرد اما این مهم تحقق نیافتاد و با جذب سرمایه گذاری از تهران باز هم با توجه به اینکه سودی برای سرمایه گذار نداشت مقوله سرمایه گذاری تحقق نشد.

🔺شهردار ارومیه تصریح کرد: لذا  امسال و طی شش ماه گذشته با جذب یک سرمایه گذار از کشور عراق با سرمایه ۳۰۰۰ میلیارد ریالی و با توافق این پروژه جهت اجرا تصویب شد.

🔺وی با اشاره به اینکه با جذب این سرمایه گذارعراقی متاسفانه برخی افراد مسایل قومیتی را وارد این موضوع کردند، گفت: این مهم  منجر به فرار این سرمایه گذار و یا سرمایه گذاران بعدی می شود.

🔺حضرت پور ادامه داد: یک سری اشخاص که نیتشان نمی دانم چیست با فضا سازی های  که انجام می دهند و اینکه شهر را باز می فروشند و آن را به سرمایه گذاری از کشور عراق واگذار می کنند، اما بنده بارها گفته ام که سرمایه گذاری جایی تحقق می یابد که استقبال از آن می کنند.

🔺طرح میدان امام خمینی، در محدوده‌ای به مساحت ۴۷ هزار و ۲۸۰ مترمربع واقع در حدفاصل خیابان بعثت و خیابان شهید منتظری ارومیه با هدف بازسازی مناطق بمباران‌شده ارومیه در سال ۷۳ تصویب شد بر اساس برنامه اجرایی پیش‌بینی‌شده قرار بود این میدان در سه مرحله تا پایان سال ۱۳۹۲ به اتمام برسد، ولی با گذشت دو دهه هنوز به سرانجام نرسیده است.