تاریخ: ۱۲:۰۱ :: ۱۳۹۷/۰۷/۲۳
جهش جوانان تبریزی به سمت طراحی و تولید خودروهای روز دنیا با حس لامبورگینی+فیلم

جوانان ایرانی و تبریزی با طراحی و ساخت تمام ایرانی با حس لامبورگینی توان خود را نشان دادند و ثابت کرد که باید خودروسازان به جوانان اعتماد کنند.پ خودروی سوپر اسپورت “لامبورگینی مورسیه لاگو اس وی” با قطعات کاملا ایرانی توسط یک گروه از نخبگان جوان در تبریز در مدت ۴٫۵ سال ساخته و به نمایش […]

جوانان ایرانی و تبریزی با طراحی و ساخت تمام ایرانی با حس لامبورگینی توان خود را نشان دادند و ثابت کرد که باید خودروسازان به جوانان اعتماد کنند.پ

خودروی سوپر اسپورت “لامبورگینی مورسیه لاگو اس وی” با قطعات کاملا ایرانی توسط یک گروه از نخبگان جوان در تبریز در مدت ۴٫۵ سال ساخته و به نمایش گذاشته شد.

گروه ۱۶ نفره جوانان تبریزی که به سرپرستی مسعود مرادی این خودرو را ساختند، با مهندسی معکوس، مشابه سازی کرده و توان جوانان ایرانی را به نمایش گذاشتند.

لامبورگینی ویرایش ایرانی ۳۰۶ اسب بخار قدرت، ۲۸۰ کیلومتر بر ساعت سرعت، ۶ سیلندر ۳٫۸ لیتری، گیبرکس ۶ سرعته، سیستم پایداری به روز، ۴۷۱ سانتی متر طول، ۲۶۰ سانتی متر عرض و ۱۱۴ سانتی متر ارتفاع دارد.

مسعود مرادی به تسنیم گفت: با مهندسی معکوس و طراحی لامبورگینی ایرانی، تلاش داریم که به دانش فنی تولید خودرو‌های سوپر اسپورت برسیم و در گام دوم با برند خودمان در ایران یک خودروی سوپر اسپورت را بسازیم.

در ادامه، گزارش ویدیویی تسنیم از این نخبه خوش ذوق تبریزی را با هم می‌بینیم.