تاریخ: ۷:۲۲ :: ۱۳۹۸/۰۴/۰۴
جوشش تابستانی چشمه‌ها و آبشارها در روستای گردشگری بند ارومیه

روستای گردشگری بند ارومیه از مهم‌ترین جاذبه‌های تفریحی و توریستی این شهر به شمار می‌آید و در میان کوه‌های آن آبشارهایی زیبا وجود دارد که قدرت نقاشی خداوند بزرگ را در کنار درختان و پروانه‌های زیبا و با آواز پرندگان به رخ همگان می‌کشد. به گزارش سیلوانانیوز به نقل از تسنیم ؛ با بارش‌های زیادی […]

روستای گردشگری بند ارومیه از مهم‌ترین جاذبه‌های تفریحی و توریستی این شهر به شمار می‌آید و در میان کوه‌های آن آبشارهایی زیبا وجود دارد که قدرت نقاشی خداوند بزرگ را در کنار درختان و پروانه‌های زیبا و با آواز پرندگان به رخ همگان می‌کشد.

به گزارش سیلوانانیوز به نقل از تسنیم ؛ با بارش‌های زیادی که در فصل بهار در این شهر صورت گرفت رودخانه‌های این شهر از جمله شهر چایی آن دوباره با قدرت بیشتری جاری شد و زیبایی خاصی به چهره این شهر بخشید.

اما در میان کوه‌های زیبای روستای گردشگری بند ارومیه نهرهایی جاری است که فقط در آنجا می‌توان صدای خرش آب و آواز پرندگان را شنید و چشم‌های آدمی مجذوب نقاشی زیبای خداوند در آن مکان‌ها می‌شود.

منطقی بکر و گاها دست نخورده که گردشگران زیادی برای گذراندن اوقات فراغت به آن مکان‌ها می‌روند تا از طبیعت زیبا و هوای پاک آنجا لذت ببرند.

فیلم و گزارش از یوسف عباسی

انتهای پیام/

 

فیلم و گزارش از یوسف عباسی

انتهای پیام/ن