سه شنبه, ۲۶ تیر , ۱۴۰۳ Tuesday, 16 July , 2024 ساعت ×
استاندار آذربایجان غربی: مرزنشینان آذربایجان غربی باید از منافع مرزها بهره مند شوند
18 خرداد 1401 - 9:56
شناسه : 17308
9

استاندار آذربایجان غربی پتانسیل مرزها را فرصتی ارزشمند برای توسعه استان و شهرستان خوی معرفی کرد و گفت: شرایطی باید به وجود آوریم که مردم استان بتوانند از منافع مرزها بهره مند شوند. محمدصادق معتمدیان سه شنبه شب در جمع مردم شهر زرآباد بخش صفائیه خوی و در ادامه دوازدهمین سفر شهرستانی با قدردانی از ایثار و […]

ارسال توسط :

استاندار آذربایجان غربی پتانسیل مرزها را فرصتی ارزشمند برای توسعه استان و شهرستان خوی معرفی کرد و گفت: شرایطی باید به وجود آوریم که مردم استان بتوانند از منافع مرزها بهره مند شوند.

محمدصادق معتمدیان سه شنبه شب در جمع مردم شهر زرآباد بخش صفائیه خوی و در ادامه دوازدهمین سفر شهرستانی با قدردانی از ایثار و تلاش مرزنشینان در کنار نیروهای مسلح برای تأمین امنیت استان و کشور اظهار کرد: وظیفه داریم شرایط را برای تأمین زیرساخت‌ها در مناطق مرزی و روستایی استان فراهم کنیم تا در کنار تثبیت جمعیتی، شاهد توسعه و درآمدزایی پایدار در این مناطق باشیم.

استاندار آذربایجان غربی گفت: با اتحاد و هم افزایی تمامی ارکان حاکمیتی و مردمی در استانی برخوردار از مواهب مختلف الهی، حتماً شاهد جبران عقب افتادگی‌های آذربایجان غربی در شاخص‌های مختلف توسعه خواهیم بود.

معتمدیان با اشاره به توجه ویژه نظام اسلامی ایران به مناطق کمتر برخوردار، مرزی، روستایی و عشایری، افزود: جمهوری اسلامی علیرغم تمامی مشکلاتی که دشمنان در چهار دهه اخیر برای کشور ایجاد کرده‌اند، خدمات ارزشمندی را برای مناطق محروم به ارمغان آورده است.

وی اولویت نظام اسلامی و دولت سیزدهم را خدمات رسانی به مردم اعلام کرد و یادآور شد: امروز با همت دولت‌های مختلف، شاهد تداوم نهضت گازرسانی و خدمات رسانی به دورترین مناطق کشور و مرزی هستیم.

استاندار آذربایجان غربی همچنین از نگاه ویژه دولت سیزدهم به محرومیت زدایی و خدمات رسانی به مردم در مناطق مرزی و روستایی خبر داده و افزود: ریاست جمهوری در سفر اخیر خود به آذربایجان غربی، اعتبار قابل توجهی برای توسعه و آبادانی استان اختصاص دادند.

معتمدیان با تاکید بر استفاده بهینه از امتیاز تخصیصی به آذربایجان غربی جهت پیشرفت و ارتقای شاخص‌های توسعه استان، خاطرنشان کرد: حضور مسئولان حاکمیتی و دولتی و نمایندگان مجلس در میان مردم، بخشی از سیاست‌های کلان نظام جمهوری اسلامی برای دیدار چهره به چهره با مردم جهت آشنایی با مشکلات و ظرفیت‌های مناطق مختلف است.

وی در ادامه همدلی و انسجام مردم، نمایندگان مجلس، مسئولان و ارکان مختلف مدیریتی را برای ارائه چهره‌ای شایسته از آذربایجان غربی به کشور ضروری دانسته و افزود: با اتحاد و هم افزایی تمامی ارکان حاکمیتی و مردمی در استانی برخوردار از مواهب مختلف الهی، حتماً شاهد جبران عقب افتادگی‌های آذربایجان غربی در شاخص‌های مختلف توسعه با استفاده از ظرفیت‌های فراوان خواهیم بود.

استاندار آذربایجان غربی همچنین با تاکید بر استفاده از پتانسیل‌هایی چون معادن شهرستان خوی، تصریح کرد: با استفاده از ظرفیت‌های مختلف منطقه، قطعاً شاهد توسعه و رونق منطقه و به تبع آن اشتغال زایی و درآمدزایی در شهرستان خوی خواهیم بود.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.