دوشنبه, ۲۵ تیر , ۱۴۰۳ Monday, 15 July , 2024 ساعت ×
اولویت نمایندگان استان آذربایجان غربی انتخاب” استاندار بومی” است
13 شهریور 1400 - 10:42
شناسه : 14307
9

-رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان‌غربی گفت: هم اینک با صبوری و با دقت و با اولویت انتخاب استاندار بومی که با فرهنگ و موقعیت منطقه آشنا بوده و بتواند تحولی در آن به وجود آورد و عقب ماندگی‌ها را جبران کند، جلسات انتخاب استاندار برگزار می‌شود. حجت‌الاسلام سیدسلمان ذاکر ، با اشاره به گزینه‌های مطرح برای […]

ارسال توسط :

-رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان‌غربی گفت: هم اینک با صبوری و با دقت و با اولویت انتخاب استاندار بومی که با فرهنگ و موقعیت منطقه آشنا بوده و بتواند تحولی در آن به وجود آورد و عقب ماندگی‌ها را جبران کند، جلسات انتخاب استاندار برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام سیدسلمان ذاکر ، با اشاره به گزینه‌های مطرح برای استانداری آذربایجان‌غربی اظهار داشت: فرایند انتخاب استاندار آذربایجان‌غربی آغاز شده اما تاکنون مجمع نمایندگان استان به صورت موقت به گزینه‌ خاصی نرسیده‌اند.

وی تصریح کرد: در این راستا مقرر است تا نمایندگان استان، گزینه‌های مورد نظر خود را معرفی کرده و در این زمینه جمع‌بندی و رای‌گیری شود تا در نهایت پنج نفر از آنان به وزارت کشور معرفی شوند.

رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان‌غربی گفت: بنابراین هم اینک با صبوری و با دقت و با اولویت نخست انتخاب استاندار بومی که با فرهنگ و موقعیت و مردم منطقه آشنا بوده و بتواند تحولی در آن به وجود آورد و عقب ماندگی‌ها را جبران کند، جلسات بعدی انتخاب استاندار برگزار می‌شود.

وی افزود: پس با توجه به اینکه اعضای مجمع نمایندگان آذربایجان‌غربی به هیچ جمع‌بندی خاصی در رابطه با انتخاب استاندار نرسیده‌اند، مجمع نمایندگان نیز به صورت رسمی در این زمینه اظهار نظر نکرده و شاید برخی در حاشیه، برخی اسامی را مطرح کنند اما نظر مجمع به صورت مستند و مکتوب و مصداقی اعلام خواهد شد.

حجت‌الاسلام ذاکر اظهار داشت: بنابراین جلسه بعدی ساعت ۱۷ روز یکشنبه هفته آینده تشکیل شده و پیش از آن نیز با معاون پارلمانی رئیس‌جمهور جلسه‌ای برگزار و پس از آن فرایند انتخاب استاندار آذربایجان‌غربی مطرح می‌شود.

انتهای پیام

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.