یکشنبه, ۶ آذر , ۱۴۰۱ 4 جماد أول 1444 Sunday, 27 November , 2022 ساعت ×
بزرگترین جام فوتبال شمالغرب کشور در سکوت کامل برگزار می شود
01 می 2019 - 11:34
شناسه : 7230
7

بدون تردید یکی از بزرگترین تورنمت های فوتبالی استان آذربایجان غربی با حضور ۴۰ تیم فوتبال روستایی بصورت کاملا حرفه ای در سیلوانا بدون پوشش کامل خبری و عدم اطلاع و خواب مسئولین دست اندرکار ورزشی و بزرگان استانی و حتی شهر ارومیه در حال برگزاریست . متعجب شدم وقتی دیدم همین دو ماه قبل […]

ارسال توسط :

بدون تردید یکی از بزرگترین تورنمت های فوتبالی استان آذربایجان غربی با حضور ۴۰ تیم فوتبال روستایی بصورت کاملا حرفه ای در سیلوانا بدون پوشش کامل خبری و عدم اطلاع و خواب مسئولین دست اندرکار ورزشی و بزرگان استانی و حتی شهر ارومیه در حال برگزاریست .

متعجب شدم وقتی دیدم همین دو ماه قبل ، اسفند ماه سال گذشته ، مدیر کل اداره ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی نشست و در مقابل  رقص مختلط دخترکان و پسرکان در یکی از جشنواره‌های موسیقی کشور، لام تا کام نگفت و کسی را ارشاد نکرد و متعجب تر شدم وقتی دیدم شروع جام سیلوانا بصورت کاملا با شکوهی با جوانانی که پرچم مقدس جمهوری اسلامی را حمل می کردند و با علاقه ای برخاسته از ملی گرایی ، جام را آغاز کردند .

حجت‌الاسلام و المسلمین ناصر خدایاری از حضرتعالی به عنوان میهمان ویژه می خواهم حتما در مراسم پایانی بزرگترین جام فوتبالی شمالغرب کشور در سیلوانا شرکت کنید.

این جام بصورت رسمی و کاملا قانونی در حال برگزاریست جا دارد یک خسته نباشید و خداقوت به مسئولین برگزاری این جام ، کانون شهدای سیلوانای ارومیه همراه بخشدار جوان و زحمت کش سیلوانا داشته باشیم.

مسئولین فرهنگی استان آذربایجان غربی دقیق شویم ، جام فوتبالی که کانون شهدای سیلوانا در حال برگزاریست ، وسعتش را می توان چنین تصویر کرد ۵۶ تیم برای شرکت آمدند که نهایتا ۴۰ تیم موفق به شروع جام طبق قوانین شدند .

اگر یک تیم کامل را با عوامل مدیریت و پشتیبانی ۲۵ نفر حساب کنیم  ۱۰۰۰ نفر فقط شرکت کننده داشته است بماند عوامل اجرای و طرفداران هر تیم  !!!

کانون شهدای سیلوانای ارومیه به همت چند جوان خوش فکر ، با پشتکارعالی ، کارهایی می کنند که مراکز فرهنگی ورزشی بزرگ استان نمی توانند بکنند و بدانیم  که چه سرمایه های بزرگی در همین سیلوانا خرج می شود ولی خروجی کار فرهنگی ندارد.

مسئولین عزیز استان آذربایجان غربی ادارات ما توسط کارکنانی اداره می شود که فقط مدیرت هزینه را بلد هستند برای هر کاری باید بودجه داشته باشند ؛ این طرز فکر ما را به فلاکت می رساند .

کت شلوار پوشان ادارات دولتی ، آقایان مدیریت هزینه ، به خدا پدر همه ی مردم  را در این مملکت  درآوردن ، چند جوان کانون شهدای سیلوانا برای یک جام ورزشی پیوست فرهنگی دارند و مدیریت فرهنگی استان حتی این جوانان را از نزدیک هم نمی شناسد.

کی باید به خود بیاییم و دست جوانان خوش فکر را بگیریم .

مدیریت ورزشی استان آذربایجان غربی چقدر بودجه هزینه می کنی بیایید و روشن سازی کنیم و ببینیم سهم جوانانی که در سیلوانا و حتی در ارومیه هستند از این سرانه ورزشی کجاست .

اعتبارات دولتی باید حامی مراکز فرهنگی مانند کانون شهدای سیلوانا باشند نه در جیب مدیران کت شلوار پوش یقه دیپلماتی تزریق شود ، که کل بودجه به خدا حیف و میل خواهد شد .

نمی دانم چندین سطر را از یاداشت خود حذف کردم چون می دانستم به مزاج خیلی از آقایان خوش نخواهد آمد ولی مابقی که گذاشتم بماند !!!

فقط هدف حمایت و دستگیری از جوانانی بود که کانون هایی نظیر شهدای سیلوانا را مدیریت می کنند .

انتهای مطلب/ صلاحی

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.