یکشنبه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Sunday, 19 May , 2024 ساعت ×
تبادل آتش توپخانه ای در رزمایش دریایی ایران و روسیه
28 بهمن 1399 - 12:03
شناسه : 11305
6
اختصاصی روز

در رزمایش “کمربند امنیت دریایی” یک گروه از ناوگان بالتیک متشکل از ناوچه های “استویکی” و تانکر “کولا” در تمرینات دو جانبه از روسیه شرکت می کند. سرویس مطبوعاتی منطقه نظامی غرب روسیه روز دوشنبه به خبرنگاران گفت: کشتی های فدراسیون روسیه و ایران، در چارچوب تمرینات مشترک دریایی، توپخانه را به اهداف سطحی هدایت […]

ارسال توسط :

در رزمایش “کمربند امنیت دریایی” یک گروه از ناوگان بالتیک متشکل از ناوچه های “استویکی” و تانکر “کولا” در تمرینات دو جانبه از روسیه شرکت می کند.

سرویس مطبوعاتی منطقه نظامی غرب روسیه روز دوشنبه به خبرنگاران گفت: کشتی های فدراسیون روسیه و ایران، در چارچوب تمرینات مشترک دریایی، توپخانه را به اهداف سطحی هدایت کردند.

در طول روز در منطقه رزمایش “کمربند امنیت دریایی”، ملوانان روسی و ایرانی شلیک های توپخانه ای به اهداف سطحی انجام دادند.

شبانه، بین کشتی های روسی و ایرانی، آموزش مبادله سیگنال های نور و دفاع ضد خرابکاری کشتی ها در یک مسیر محافظت نشده برگزار می شود.

این واحد نظامی خاطرنشان کرد که روز سه شنبه ملوانان روسی و ایرانی مانور مشترکی انجام خواهند داد، که آزاد سازی یک کشتی تجاری که توسط دزدان دریایی ربوده می شود، برنامه ریزی و طراحی شده است و یک آتش سوزی شبیه سازی شده را در کشتی برگزار می کنند که باید آتش سوزی خاموش گردد.

رزمایش های دریایی روسیه و ایران در روزهای ۱۵ تا ۱۶ فوریه در خلیج عمان و شمال غربی اقیانوس هند در حال انجام است.

نیروهای دریایی ایران در طی این رزمایش با ناوچه موشکی هدایت شده جماران، ناوچه سبک کلاس بایندر به نام نقدی، ناوچه های موشک انداز فلاخن، گردونه و تندر، کشتی گشت محمودی، کشتی تدارکاتی ناظری و شناوری پشتیبانی لاوان نشان داده می شوند.

این واحد اداری نظامی از نیروهای مسلح فدراسیون روسیه در شمال غربی کشور، برای محافظت از قسمت غربی کشور تعبیه شده است.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.