دوشنبه, ۴ تیر , ۱۴۰۳ Monday, 24 June , 2024 ساعت ×
جشنواره ها و تورنمت های بین المللی اقتصاد سیلوانا را نجات می دهد
27 تیر 1398 - 11:27
شناسه : 7721
9

چهارمین جشنواره سیلوانا با همت بخشداری و شورای بخش سیلوانا برگزار شد  و تورنمت های بین المللی ورزشی نیز روز به روز برگزار می شود . همت عزیزان دست اندرکاران  دولتی و شورای بخش سیلوانا در راستای توسعه ، عمران و گردشگری منطقه روز به روز افزایش یافته و خود را نشان می دهد . […]

ارسال توسط :

چهارمین جشنواره سیلوانا با همت بخشداری و شورای بخش سیلوانا برگزار شد  و تورنمت های بین المللی ورزشی نیز روز به روز برگزار می شود .

همت عزیزان دست اندرکاران  دولتی و شورای بخش سیلوانا در راستای توسعه ، عمران و گردشگری منطقه روز به روز افزایش یافته و خود را نشان می دهد .

گردشگری فعالیت نسبتا پیچیده ای است که چندین بخش جامعه و اقتصاد را در بر می گیرد.

این امر بدون برنامه ریزی ممکن است باعث ایجاد صدمات ناخواسته وغیر منتظره ای شود.با وجود رقابت شدید برای توسعه گردشگری در جامعه باید برنامه ریزی های مناسبی صورت بگیرد تا بتوان به اهداف توسعه گردشگری دست یافت. جاذبه های گردشگری یک مقصد، تنها به ویژگی های محیط طبیعی یا ابنیه، صنایع دستی و نظایر آن خلاصه نمی گردد.

در واقع رویدادهایی که در یک مقصد گردشگری رخ می دهند خود می توانند به عنوان منبع مهمی برای جذب گردشگران تلقی شوند.

امروزه اهمیت برپایی نمایشگاه ها و جشنواره ها در توسعه اقتصاد جهانی روز به روز در حال افزایش است، بطوری که بر اساس بررسی های انجام شده برپایی جشنواره ها ، تورنمت ها و نمایشگاه ها هر ساله میلیارد ها دلار درآمد بطور مستقیم عاید اقتصاد جهانی می کنند.

برپایی نمایشگاه ها بویژه در سطوح منطقه ای و بین المللی از جنبه های مختلف موجبات پویایی اقتصاد بومی را فراهم می سازد که از جمله آن کمک به توسعه و رونق صنعت گردشگری و نیز حفظ و ارتقاء سطح اشتغال ملی است.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.