دوشنبه, ۲۵ تیر , ۱۴۰۳ Monday, 15 July , 2024 ساعت ×
جلسه کارگروه حل مشکلات تعاونی های مسکن
23 خرداد 1403 - 0:55
شناسه : 20485
3

جلسه کارگروه حل مشکلات تعاونی های مسکن رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی :حل مشکل تعاونی های مسکن بیش از ۸۰هزار نفر نتیجه همکاری موثر دستگاه‌های قضایی و اجرایی استان دکترناصر عتباتی رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی در جلسه کارگروه حل مشکلات تعاونی ها وهیات امنای مسکن استان  در سالن جلسات استانداری آذربایجان غربی و […]

ارسال توسط :

جلسه کارگروه حل مشکلات تعاونی های مسکن

رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی :حل مشکل تعاونی های مسکن بیش از ۸۰هزار نفر نتیجه همکاری موثر دستگاه‌های قضایی و اجرایی استان
دکترناصر عتباتی رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی در جلسه کارگروه حل مشکلات تعاونی ها وهیات امنای مسکن استان  در سالن جلسات استانداری آذربایجان غربی و با حضور استاندار و مدیران مرتبط استانی برگزار می شد گفت به حمدالله با همکاری موثر دستگاه‌های قضایی و اجرایی استان مشکل ۳۰ ساله بیش از ۸۰هزار نفر از اعضای این تعاونی‌ها و هیات امناها مرتفع گردید.
عتباتی افزود ظرفیت های استانی برای گره گشایی و تولید رضایتمندی عمومی خیلی بالاست و مساعدت مراجع نظارتی، سیستم قضایی و دستگاه اجرایی استان موجب حصول این توفیقات ارزشمند شده و نتیجه آن رضایتمندی حداکثری مردم است.
مقام ارشد قضایی استان با تقدیر از اقدامات حمایتی استاندار آذربایجان غربی گفت مجموعه مدیریت شهری هم وقتی مسولیت پذیری سایر نهادها را می بیند یقینا پای کار می آید و نقش موثری در حل مشکلات ایفا می کند.
عتباتی تاکید کرد باید نگاه‌ها در حل مشکلات تعاونی های مسکن انتفاعی و یکجانبه نباشد و رویکردها برای حل مشکلات باشد.
وی افزود رونق تعاونی های مسکن در واقع توسعه و رشد اشتغال در بخش‌های مختلف را موجب می شود لذا باید نگاه‌های سازنده تقویت شوند تا چرخ ساخت و سازها به حرکت بیافتد.
محمد صادق معتمدیان استاندار آذربایجان‌غربی هم در این جلسه از نگاه مثبت و همراهی اثرگذار و نتیجه بخش دستگاه‌های نظارتی خصوصا دستگاه قضایی استان تقدیر کرد و گفت مشکلی که چند دهه بیش از صد هزار نفر را گرفتار کرده بود مرتفع گردیده است.
وی افزود استفاده از ظرفیت های قانونی و در کنار هم بودن مسئولان در حل مشکلات مردم بسیار مهم است و نقش حوزه نظارتی و دستگاه قضایی در این بین بسیار حائز اهمیت است.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.