دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۴۰۲ Monday, 11 December , 2023 ساعت ×
حرکت قاطع شورای نگهبان در تایید صلاحیت انتخابات مجلس ارومیه
13 بهمن 1398 - 10:29
شناسه : 8765
13

حذف چهره های شاخص اصولگرا و اصلاح طلب کاندیداهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ارومیه نشان داد ، شورای نگهبان بر خلاف تمام جو سازی ها ، قذف ها و تهمت ها در مقابلش با توجه به اختیارات قانونی ، قاطع و محکم وظیفه اش را انجام داده است . حذف کاندیداهای سرسخت اصولگرا  […]

ارسال توسط :

حذف چهره های شاخص اصولگرا و اصلاح طلب کاندیداهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ارومیه نشان داد ، شورای نگهبان بر خلاف تمام جو سازی ها ، قذف ها و تهمت ها در مقابلش با توجه به اختیارات قانونی ، قاطع و محکم وظیفه اش را انجام داده است .

حذف کاندیداهای سرسخت اصولگرا  و اصلاح طلب با رویکرد هویت طلبی نشان از روزهای خوش برای شهری مانند ارومیه است ، مردمی که به دور از تمامی تعصبات قومیتی و مذهبی در کنار هم زندگی می کنند ولی عده ای برای محبوبیت بیشتر و جلب توجه هر از چند گاهی با تحریکات قومیتی قصد عوام فریبی دارند .

این زنگ خطر به امید خدا برای انتخاب شوندگان آینده نیز هست که دیگر شورای نگهبان با کسی کنار نخواهد آمد.

 نمایندگانی که با وابستگی به جناح های قدرت هر چیزی می گفتند و هرکاری می کردند و هیچ واهمه ی هم نداشتند و خود را دوست فلان وزارت خانه و وزیر کشور معرفی می کردند.

بماند که شورای نگهبان دست مفسدان مالی و اقتصادی را هم از انتخابات با قاطعیت چقدر قطع کرده است.

من نویسنده به دور از تمامی حواشی که شبکه های ماهواره ای ، مجازی و کاندید های پرقدرت رد صلاحیت شده علیه شورای نگهبان راه انداخته اند با چشمان و وجدان خود می بینم  و درک می کنم ، این روند شورای نگهبان صحیح است و باید از چندین سال قبل آغاز می شد.

در ارومیه نمایندگان پرقدرت اصلاح طلب و اصولگرا به دور از تمامی وابستگی ها توسط شورای نگهبان با اختیارات قانونی رد صلاحیت شدند و این نوید بخش روزهایی است که اشخاص توانمند به دور از قدرت پول و نفوذ جریان های سیاسی فقط برای خدمت راهی صندلی های سبز بهارستان شوند . دست اندرکاران شورای نگهبان واقعاً دمتان گرم

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.