یکشنبه, ۲۴ تیر , ۱۴۰۳ Sunday, 14 July , 2024 ساعت ×
خرابکاری تا آخرین لحظه، جهانگیری به دنبال دریافت حکم حکومتی جدید از رهبر معظم انقلاب؟
11 مرداد 1400 - 10:29
شناسه : 13878
8

ظاهرا اسحاق جهانگیری به دنبال دریافت حکم حکومتی از رهبر معظم انقلاب برای قانونی کردن عوارض جدید بر سنگ آهن و … است. ظاهرا اسحاق جهانگیری معاون اول دولت حسن روحانی به دنبال دریافت حکم حکومتی از رهبر معظم انقلاب برای قانونی کردن عوارض جدید بر سنگ آهن و … که پیشنهاد آن به وسیله […]

ارسال توسط :

ظاهرا اسحاق جهانگیری به دنبال دریافت حکم حکومتی از رهبر معظم انقلاب برای قانونی کردن عوارض جدید بر سنگ آهن و … است.

ظاهرا اسحاق جهانگیری معاون اول دولت حسن روحانی به دنبال دریافت حکم حکومتی از رهبر معظم انقلاب برای قانونی کردن عوارض جدید بر سنگ آهن و … که پیشنهاد آن به وسیله رزم حسینی وزیر صمت به هیات دولت ارائه شده است، می باشد.

ظاهرا هیات وزیران پیشنهاد رزم حسینی به جهانگیری را تصویب کرده است، اما به جای ارائه لایحه به مجلس شورای اسلامی به دنبال دریافت حکم حکومتی از رهبر معظم انقلاب حضرت ایت الله خامنه ای هستند که اینهمه شتاب و تلاش برای دور زدن رویه های جاری عجیب به نظر می رسد. به خصوص اینکه پای یک مساله کارشناسی عادی در میان است که به راحتی می تواند با ارائه لایحه به مجلس پیگیری شود و معلوم نیست که اگر این مساله دارای چنین درجه ای از اهمیت است که باید به رهبری ارجاع داده شود؛ چرا دولت اعتدال در یک هفته مانده به پایان به آن توجه کرده است.

اسحاق جهانگیری در ماجرای دلار ۴۲۰۰ تومانی هم ماجرا را به رهبر معظم انقلاب کشانید که ایشان هم موضوع را به مجلس ارجاع دادند، اما با اشتباه مجلس در تفسیر نامه رهبر معظم انقلاب اشتباه مهلک ادامه پرداخت دلار ۴۲۰۰ تومانی ادامه یافت که آثار آن در بازار مرغ و نهاده های دامی قابل مشاهده است.

پایان/

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.