شنبه, ۱۱ آذر , ۱۴۰۲ Saturday, 2 December , 2023 ساعت ×
درمانگاه و مرکز جامع سلامت شهر سیلوانا افتتاح گردید
07 مرداد 1396 - 7:44
شناسه : 1997
24

درمانگاه و مرکز جامع سلامت شهر سیلوانا که با هدف بهبود وضعیت و امکانات بهداشتی و رفاهی شهر سیلوانا و روستاهای اطراف آن در شهر سیلوانا افتتاح گردید اقدامی ارزنده از سوی شبکه بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی و دولت محترم در امر خدمت رسانی به اهالی و مراجعه کنندگان این […]

ارسال توسط :

درمانگاه و مرکز جامع سلامت شهر سیلوانا که با هدف بهبود وضعیت و امکانات بهداشتی و رفاهی شهر سیلوانا و روستاهای اطراف آن در شهر سیلوانا افتتاح گردید اقدامی ارزنده از سوی شبکه بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی و دولت محترم در امر خدمت رسانی به اهالی و مراجعه کنندگان این بخش و شهر سیلوانا می باشد که در مراسمی باحضور مسئولین افتتاح گردید .
این مراسم که با حضور اهالی و مسئولان دولتی و نظامی بخش سیلوانا و دانشگاه علوم پزشکی استان برگزار گردید با استقبال گرم اهالی شهر سیلوانا در محل مسجد جامع شهر سیلوانا همراه بود.
در این مراسم ماموستا عزیزیان امام جمعه محترم شهر سیلوانا ضمن سخنرانی در خصوص لزوم رعایت مسایل بهداشتی و درمانی از نظر آموزه های دینی، از همکاری و تلاش مسئولان شبکه بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی در ایجاد درمانگاه در شهر سیلوانا تشکر و قدردانی نمودند.
مهندس میرزایی بخشدار بخش سیلوانا هم در این مراسم به اقدامات صورت گرفته توسط دولت خدمتگزار در حوزه های سلامت و بهداشت در حاشیه شهرها و مناطق روستایی و توجه دولت به این نقاط اشاره کردند.
در این مراسم همچنین دکتر افشانی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان هم ضمن اشاره به وجود پتانسیل های شهر و بخش سیلوانا در زمینه بهداشت بیان داشتند اکنون که فرصت کافی بوجود آمده و شهر سیلوانا که مدتهاست شایسته چنین خدمتی بزرگ می باشد در راه اعتلای عرصه سلامت شهر و بخش سیلوانا، اهالی و مسئولین باید دست به دست هم دهند.
دکتر صدقیانی فر مسول بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی در این مراسم گفت: در بخش سیلوانای ارومیه هفت مرکز جامع خدمات درمانی و سلامت داریم که تقریبا به ازای هر ۱۰۰۰ نفر جمعیت و یا کمتر یک درمانگاه جامع در این بخش وجود دارد. ایشان همچنین فرمودند برای پیشرفت خدمات بهداشتی درمانی بخش سیلوانا ، همکاری اهالی با مسئولین باید از سطح واگذاری زمین برای احداث چنین پروژه هایی فراتر برود.
در پایان ضمن حضور اهالی و مسئولین و مهمانان در محل مرکز خدمات درمانی سلامت شهر سیلوانا ، این مرکز بهداشتی و درمانی با دستان مسئولین افتتاح گردید.

درمانگاه سیلوانا

درمانگاه سیلوانا

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.