شنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۳ Saturday, 15 June , 2024 ساعت ×
دکتر رهبر  : انتخاب جوانان دانشگاه آزاد اسلامی برای خدمت و محرومیت زدایی در نقاط صفر مرزی ارزشمند است
20 مرداد 1397 - 11:22
شناسه : 5216
11

دکتر فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد امروز صبح ۲۰ مرداد ماه در راس هیئتی از اردوهای جهادی بسیج سازندگی جوانان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه در صفر مرزی صومای ارومیه بازدید کرد. رئیس دانشگاه آزاد با تاکید بر اینکه خودش نیز در جوانانی همراه با دوستانش کارهای جهادی برای رفع محرومیت و خدمت به مستضعفین […]

ارسال توسط :

دکتر فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد امروز صبح ۲۰ مرداد ماه در راس هیئتی از اردوهای جهادی بسیج سازندگی جوانان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه در صفر مرزی صومای ارومیه بازدید کرد.

رئیس دانشگاه آزاد با تاکید بر اینکه خودش نیز در جوانانی همراه با دوستانش کارهای جهادی برای رفع محرومیت و خدمت به مستضعفین انجام می داد خاطر نشان کرد : حضور امروز خود را در بین جوانانی که در هیاهوی روزانه و هم اکنون جامعه ، خدمت به مستضعفین ، عمران و آبادی ایران عزیز اسلامی را انتخاب کرده اند بسیار محترم می داند و به این جوانان با غیریت برای انتخاب این راه صحیح خودسازی تبریک می گوید .

وی با بیان اینکه خدمت در جای جای میهن عزیزمان ایران اسلامی تجربیات ارزشمندی را به دنبال خواهد داشت تاکید کرد دانشجویان پزشکی و مهندسی که هم اکنون در این مناطق مرزی فعالیت می کنند حتما در آینده از تجربیات علمی بدست آماده از این مناطق نهایت استفاده را خواهند کرد .

دکتر فرهاد رهبر در بازدید از خانه ی یکی از اهالی صومای ارومیه در صفر مرزی ایران با ترکیه که با ۱۲ عائله و معلولیت دانشجویان خانه اش را می ساختند قول های مساعدت توسط خیرین را داد و تاکید کرد با راه اندازی تولید محصولات صنایع دستی از دار قالی گرفته تا محصولات لبنی دانشگاه آزاد راه کار توسعه و اشتغال را به مردم این منطقه نشان خواهد داد.

رئیس دانشگاه آزاد از مسئولین خواست یکی از روستا ها مرکزی را به عنوان مبدا خرید و فروش محصولات ارزشمند صنایع دستی قرار دهند و با ایجاد این پایانه ی خرید و فروش ، اشتغال و پیشرفت را به منطقه هدیه بدهند .

ایشان درباره حضور در صفر مرزی ایران با ترکیه برای مشاهده ی خدمت جوان در راه عمران و آبادی را آشنایی با مردم عزیز و هم وطن در همه نقاط ایران اسلامی و مشاهده ی نزدیک از تمام سختی ها و گرفتاری های دست به گریبان دانست که بتوان علم ، صنعت و تکنولوزی بومی سازی شده را برای خدمت به مردم سراسر ایران هماهنگ ساخت .

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.