چهارشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۳ Wednesday, 24 July , 2024 ساعت ×
رئیس دادگستری آذربایجان غربی: برای اتمام تقاطع آذربایجان ضرب الاجل ۱۵ روزه تعیین کرد
18 آبان 1401 - 8:04
شناسه : 18342
11

رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی در بازدید از تقاطع آذربایجان شهر ارومیه روند پیشرفت کار را بررسی و ضرب الاجل ۱۵ روزه برای اتمام این تقاطع تعیین کرد.  ناصر عتباتی در جلسه‌ای که پس از بازدید از تقاطع آذربایجان با حضور شهردار  و اعضای شورای شهر ارومیه تشکیل شد، خواستار بیان علت عدم پیشرفت پروژه […]

ارسال توسط :

رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی در بازدید از تقاطع آذربایجان شهر ارومیه روند پیشرفت کار را بررسی و ضرب الاجل ۱۵ روزه برای اتمام این تقاطع تعیین کرد.

 ناصر عتباتی در جلسه‌ای که پس از بازدید از تقاطع آذربایجان با حضور شهردار  و اعضای شورای شهر ارومیه تشکیل شد، خواستار بیان علت عدم پیشرفت پروژه شد.

در این جلسه شهردار و پیمانکار توضیحات مفصلی از روند اجرایی آن ارائه کردند که رئیس کل دادگستری استان برای اتمام فاز زیرگذر این تقاطع تا پایان آبان ماه ضرب الاجل تعیین کرد.

رئیس کل دادگستری استان در رابطه با بازدید از تقاطع آذربایجان گفت: پیرو مطالبه مکرر و جدی مردم بازدیدی در ماه‌های قبل به همراه دادستان مرکز استان و مجموعه مدیریت شهری از پروژه انجام پذیرفت و پس از آن جهت بررسی مسائل و مشکلات و نیز دلایل تاخیر و وقفه اجرای این پروژه که هم در بحث ترافیک شمال و جنوب استان و هم مرکز استان بسیار موثر است جلسه ای در دادگستری استان تشکیل شد.

عتباتی ادامه داد: در این جلسه مشکلاتی در قالب صورت وضعیت ها و توافقاتی که بین پیمانکار و مجموعه مدیریت شهری و شهرداری بود مطرح و تصمیماتی برای تسریع در تکمیل تقاطع آذربایجان اتخاذ شد.

وی افزود: با توجه به وقفه ای که در اجرای پروژه تقاطع آذربایجان بود، کارها به نحو نسبتاً مطلوبی پیش رفته، هرچند این میزان پیشرفت با توجه به توافقات پیمانکار مبنی بر اتمام فاز زیرگذر تقاطع تا پایان شهریور ماه، قابل قبول نیست.

عتباتی، بیان کرد: این وقفه در اتمام فاز زیرگذر پروژ موجب شد که دستگاه قضایی استان بار دیگر به موضوع ورود کرده و امروز مجدداً از محل تقاطع آذربایجان بازدید میدانی داشته و از نزدیک در جریان میزان پیشرفت کار و پیگیر علت تاخیر شویم.

عتباتی در ادامه تاکید کرد: خلف وعده ای که پیمانکار در اتمام فاز زیرگذر پروژ داشت به هیچ وجه قابل قبول نیست به همین منظور به وی مهلت ۱۵ روزه برای اتمام این فاز تا پایان آبان ماه داده شد تا هر چه زودتر تکمیل و زیر بار ترافیکی رود.

رئیس شورای قضایی استان در ادامه بیان کرد: دستگاه قضایی و تمامی مجموعه های مرتبط صیانت از حقوق تک تک شهروندان را وظیفه خود می دانند و مکلف هستند که هرکجا احساس کنند که حقوق شهروندان و حقوق عامه در معرض خطر است ورود کنند.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.