پنجشنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۳ Thursday, 25 July , 2024 ساعت ×
سامانه ارتباط مردمی ستاد امر به معروف آذربایجان‌غربی رونمایی شد
20 مرداد 1400 - 10:56
شناسه : 14010
9

سامانه پیامکی ارتباط مردمی ستاد امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان‌غربی با شماره ۳۰۰۰۷۰۸۰۷۰ به منظور دریافت گزارشات، انتقادات و پیشنهادات و نیز ارتباط دوسویه مردم با ستاد رونمایی شد. نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه در آیین رونمایی از این سامانه ارتباط مردمی اظهار داشت: برخی در جامعه که به نام […]

ارسال توسط :

سامانه پیامکی ارتباط مردمی ستاد امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان‌غربی با شماره ۳۰۰۰۷۰۸۰۷۰ به منظور دریافت گزارشات، انتقادات و پیشنهادات و نیز ارتباط دوسویه مردم با ستاد رونمایی شد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه در آیین رونمایی از این سامانه ارتباط مردمی اظهار داشت: برخی در جامعه که به نام امر به معروف و نهی از منکر، مرتکب منکر می‌شوند، این افراد خودشان نیازمند نهی و برخورد جدی هستند.

حجت الاسلام و المسلمین سیدمهدی قریشی افزود: برخی رفتارهای رخ داده در جامعه به بهانه امر به معروف و نهی از منکر اشتباه و از روی نادانی یا غرض‌ورزی بوده و نباید موجب دلسردی در اجرای این فریضه شود.

وی ادامه داد: امر به معروف و نهی از منکر چه ربطی به برخورد خشن و رفتار نادرست دارد و  این نوع رفتارها خود بزرگترین منکر است.

وی تاکید کرد: تفکیک و تبیین نوع رفتار و حد و حدود امر به معروف و نهی از منکر مهم است و باید مصادیق این امر برای عموم تبیین شود.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه گفت: آمران به معروف و ناهیان از منکر نباید با رفتارهای ناپخته برخی افراد دلسرد شوند چون انجام و عمل به فریضتین اجر و پاداش الهی دارد و باید وظیفه شرعی را انجام دهیم.

حجت الاسلام قریشی اضافه کرد: باید فریضتین در جامعه احیا و صیانت شود، عده‌ای اصل امر به معروف و نهی از منکر را مورد هجمه قرار می‌دهند و از اسمش خوششان نمی‌آید که در این مورد نیازمند همت و تلاش طلایه داران و اقشار مختلف مردم برای تبلیغ و ترویج روش درست احیای فریضتین هستیم.

به گزارش ایرنا، در ادامه این جلسه سامانه پیامکی ارتباط مردمی ستاد امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان‌غربی رونمایی شد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.