سه شنبه, ۱ خرداد , ۱۴۰۳ Tuesday, 21 May , 2024 ساعت ×
شور استقبال از رییس جمهوری در آذربایجان غربی
28 آبان 1397 - 13:05
شناسه : 6038
11

ورزشگاه خوی، محل سخنرانی رییس جمهوری کشورمان در سفر به آذربایجان غربی، آکنده از مردمی است که به عشق ایران و نظام اسلامی به استقبال آماده اند. گزارش خبرنگار ایرنا حاکی است که استقبال کنندگان از دکتر روحانی روز دوشنبه در ورزشگاه شهید چمران شهر خوی پرچم سه رنگ کشورمان را همراه با پرچم بنفش […]

ارسال توسط :

ورزشگاه خوی، محل سخنرانی رییس جمهوری کشورمان در سفر به آذربایجان غربی، آکنده از مردمی است که به عشق ایران و نظام اسلامی به استقبال آماده اند.

گزارش خبرنگار ایرنا حاکی است که استقبال کنندگان از دکتر روحانی روز دوشنبه در ورزشگاه شهید چمران شهر خوی پرچم سه رنگ کشورمان را همراه با پرچم بنفش به عنوان نماد دولت تدبیر وامید به اهتزاز درآورده اند.
در آیین استقبال از رییس جمهوری کشورمان در شهر خوی، اقشار مختلف مردم برای نمایش شور و شعور ایران دوستی و اقتدار نظام جمهوری اسلامی همصدا شعارهایی را سرمی دهند.
اقشار مختلف مردمی با سردادن شعارهایی همچون «آذربایجان»، «ایران» و «روحانی» از رییس جمهوری خود حمایت کردند.
دیوارهای این ورزشگاه به تصاویری از شهدای دفاع مقدس مزین شده است.
پخش سرودهای محلی از دیگر نکته های جذاب ورزشگاه خوی، محل سخنرانی دکتر روحانی در سفر یکروزه به آذربایجان غربی است.
**استقبال از رییس جمهوری وظیفه همه است
حسن علی زاده که برای شنیدن سخنرانی رییس جمهوری به ورزشگاه آمده است به خبرنگار ایرنا گفت: ما اینجا گرد هم آماده ایم تا به دنیا نشان دهیم که همه جای ایران سرای من است و همه اقوام ایرانی با تمام وجودشان از دین و خاک شان دفاع می کنند.
این شهروند ساکن خوی با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی بر ضرورت حمایت همگانی از دولت افزود: دولت در نظام اسلامی نماینده حاکمیت اسلامی است و بر این اساس استقبال از رییس جمهوری منتخب وظیفه همه است.
**هکه یکدل و یکصدا هستیم
رقیه پیرموذنی از ساکنان روستای قوروق که برای استقبال از رییس دولت تدبیر و امید به ورزشگاه شهید چمران خوی آمده است، به خبرنگار ایرنا گفت: ما شهدای زیادی تقدیم این خاک و دین کرده ایم تا در امنیت و آسایش باشیم و امروز نیز وظیفه داریم تا با استقبال باشکوه از رییس دولت نشان دهیم که با وجود اختلاف نظر و سلیقه در مقابل دشمنان این مرز و بوم متحد و یکدل و یکصدا هستیم.
این خانم مسن که همراه با نوه خود در محل سخنرانی دکتر روحانی حاضر شده است، اظهار داشت: دولت با وجود محدودیت های شدید مالی برای رفاه و آسایش مردم با همه توان می کوشد که نمونه آن ساخت بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی خوی است که امروزه بهره برداری می شود.
**حمایت از دولت حمایت از نظام است
علی پورزمانی از معلمان بازنشسته ایواوغلی نیز که با فرزند دبیرستانی اش به استقبال از رییس دولت تدبیر و امید و گوش دادن به سخرانی وی به ورزشگاه شهید چمران خوی آمده است، تاکید کرد: تلاش دولت برای اجرای طرح های مختلف زیرساختی، عمرانی و بهداشتی با وجود مضیقه مالی ارزشمند است و باید انصاف داد که دولت تدبیر و امید تمام توان خود را برای عمران و آبادی مناطق مختلف ایران اسلامی به کار می بندد.
پورزمانی ادامه داد: من از اول پیروزی انقلاب اسلامی در این قبیل آیین ها حاضر می شوم، زیرا معتقدم حمایت از دولت، حمایت از نظام و کشور است و حمایت مردمی موجب دلگرمی و قوت قلب بیشتر دولتمردان می شود.
سوران محمدی از ساکنان شهر قطور نیز که به همراه جمعی از همشهریانش در ورزشگاه شهر خوی حاضر شده است، گفت: ما اینجا آمده ایم تا نشان دهیم که اقوام و اقلیت های مذهبی ایران زمینه یکصدا و هم آوا از دولت مستقر حمایت می کنند و آماده هر گونه حمایت و جانفشانی در راه کشورشان هستند.
محمدی افزود: دولت تدبیر و امید در پنج سال گذشته تلاش های زیادی را برای تحقق حداقل بخشی از مطالبات مردم آذربایجان غربی به کار بسته که افتتاح بیمارستان خوی و خط آهن مراغه – ارومیه نمونه آن است.
به گزارش ایرنا رییس جمهوری و اعضای هیات دولت در بدو ورود به فرودگاه خوی مورد استقبال مقام های ارشد کشوری و استانی قرار گرفتند.
دکتر روحانی در سفر یکروزه خود به آذربایجان غربی ضمن سخنرانی در جمع مردم استان در ورزشگاه شهید چمران خوی، در مراسم افتتاح طرح های عمرانی و درمانی از جمله راه آهن ارومیه شرکت و در جمع اعضای شورای اداری و نخبگان آذربایجان غربی سخنرانی می کند.
افتتاح راه آهن مراغه – ارومیه و آغاز سفر شهروندان ارومیه ای با استفاده از خط ریلی، بهره برداری از طرح های درمانی در شهرهای ارومیه و خوی در راستای ارائه خدمات به شهروندان از جمله طرح های در نظر گرفته شده برای سفر رییس جمهوری به آذربایجان غربی است.
جلسه با نخبگان و فعالان حوزه های مختلف، شرکت در جلسه شورای اداری و نشست خبری با نمایندگان رسانه ها از دیگر برنامه های سفر یکروزه رییس دولت دوازدهم به آذربایجان غربی است.
نخستین دور سفر استانی دکتر حسن روحانی به آذربایجان غربی در اواسط خردادماه سال ۱۳۹۵ شمسی انجام و در آن ۱۷ هزار میلیارد رالت طرح به تصویب رسیده بود که نزدیک به ۸۰ درصد آن اجرایی شده است.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.