یکشنبه, ۶ فروردین , ۱۴۰۲ 5 رمضان 1444 Sunday, 26 March , 2023 ساعت ×
شوک بزرگی که به تل‌آویو وارد شد
15 می 2021 - 9:24
شناسه : 12719
7

آسمان برای صهیونیست‌ها دیگر امن نیست! رقص موشک‌های حماس در آسمان تل‌آویو، خواب آشفته‌ای را برای نتانیاهو و همراهانش رقم‌زده است. حتی نزدیک‌ترین افراد به نخست‌وزیر رژیم اشغالگر قدس و یهودیان تندرو در سرزمین‌های اشغالی ، متفق‌القول هستند که محاسبات رژیم صهیونیستی بار دیگر غلط از آب درآمده است! سمان برای صهیونیست‌ها  دیگر امن نیست! […]

ارسال توسط :

آسمان برای صهیونیست‌ها دیگر امن نیست! رقص موشک‌های حماس در آسمان تل‌آویو، خواب آشفته‌ای را برای نتانیاهو و همراهانش رقم‌زده است. حتی نزدیک‌ترین افراد به نخست‌وزیر رژیم اشغالگر قدس و یهودیان تندرو در سرزمین‌های اشغالی ، متفق‌القول هستند که محاسبات رژیم صهیونیستی بار دیگر غلط از آب درآمده است!

سمان برای صهیونیست‌ها  دیگر امن نیست! رقص موشک‌های حماس در آسمان تل‌آویو ، خواب آشفته‌ای را برای نتانیاهو و همراهانش رقم‌زده است. حتی نزدیک‌ترین افراد به نخست‌وزیر رژیم اشغالگر قدس و یهودیان تندرو در سرزمین‌های اشغالی ، متفق‌القول هستند که محاسبات رژیم صهیونیستی بار دیگر غلط از آب درآمده است! در این خصوص نکاتی وجود دارد که نمی‌توان به‌سادگی از کنار آن‌ها گذشت: نخست اینکه موشک‌باران تل‌آویو و حتی مانور موشک‌های حماس در دورافتاده‌ترین نقاط سرزمین‌های اشغالی، به‌وضوح نشان داد که تصور صهیونیست‌ها از «توان نظامی حماس»، به‌مانند سال‌های ۲۰۱۴ و ۲۰۰۹ اشتباه بوده است! البته ضریب و هزینه خطای اخیر صهیونیست‌ها به‌مراتب نسبت به جنگ‌های قبلی با حماس بیشتر بوده و متعاقبا، آینده سختی را برای اشغالگران رقم خواهد زد. شاید کمتر کسی تصور می‌کرد که در صورت حمله صهیونیست‌ها به نوار غزه و سرکوب متحصنین فلسطینی در صحن مسجدالاقصی، صدها موشک مقاومت آسمان سرزمین‌های اشغالی را به تسخیر خود درآورند. در این میان، سامانه گنبد آهنین نیز در مهار بسیاری از موشک‌ها و راکت‌ها ناکام ماند تا بر همگان اثبات شود که میان ادعای مقامات رژیم صهیونیستی و واقعیاتی که درصحنه می‌گذرد، چه شکاف بزرگی وجود دارد!

نکته دوم اینکه بروز بحران و شورش داخلی در سرزمین‌های اشغالی، آن‌هم همزمان با نبرد موشکی حماس و رژیم صهیونیستی، بدترین خبر ممکن برای سران این رژیم جعلی محسوب می‌شود. اکنون مصادیق و نمادهای انتفاضه صرفا در حماس و حتی کرانه باختری خلاصه نمی‌شود! امروز صدای پای انتفاضه در «حیفا»،« یافا» و نقاطی شنیده می‌شود که تا قبل از آن، نشانه چندانی از مبارزه مؤثر با رژیم اشغالگر قدس در آن‌ها مشاهده نمی‌شود. امروز صهیونیست‌ها هم درنبرد با مقاومت و هم در مدیریت آنچه«صحنه داخلی» خوانده می‌شود، مأیوس و سردرگم نشان می‌دهند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.