یکشنبه, ۶ اسفند , ۱۴۰۲ Sunday, 25 February , 2024 ساعت ×
صف مرغ در ارومیه اوج بی تدبیری مسئولان زیربط
12 اسفند 1399 - 12:22
شناسه : 11573
10

آیا استاندار آذربایجان غربی ، فرماندار ارومیه امروز زیر باران صف مردم برای تهیه مرغ را دیدند. بیایید توضیح بدهید; طی چند روز اخیر مردم ارومیه این بار علاوه بر گرانی و عدم ثبات قیمت مرغ، با کمبود این محصول در بازار مواجه هستند، که این معضل در کنار عدم نظارت ها ، مشکلاتی را […]

ارسال توسط :

آیا استاندار آذربایجان غربی ، فرماندار ارومیه امروز زیر باران صف مردم برای تهیه مرغ را دیدند.

بیایید توضیح بدهید;

طی چند روز اخیر مردم ارومیه این بار علاوه بر گرانی و عدم ثبات قیمت مرغ، با کمبود این محصول در بازار مواجه هستند، که این معضل در کنار عدم نظارت ها ، مشکلاتی را برای مردم این شهر به وجود آورده است.

متاسفانه چند روزی است که طبق روال یک ماه گذشته، مجددا عرضه مرغ در بازار ارومیه کم شده است و در برخی مناطق مردم برای تامین مرغ دچار مشکل هستند، بطوری که مردم مجبورند ساعت ها در صف های طولانی برای تهیه مرغ منجمد منتظر بمانند که این وضعیت در این بحران کرونا اصلا قابل قبول نیست.

بسیاری از شهروندان، نابسامانی و عدم نظارت بر بازار این شهر را عامل نبود مرغ، گرانی آن و نابسامانی در سایر اقلام بازار می دانند.

با کمال تاسف در بازار ارومیه مسئله ای به نام نظارت وجود ندارد و هر فروشنده ای که بخواهد به دلخواه خود تعیین قیمت و یا کم فروشی می کند؛ چون همه آنها بر این امر واقف شده اند که هیچ نظارتی بر بازار شهر وجود ندارد و اقدامات بازرسان و ادارات مربوطه همه صوری و نهایتا ۲۴ ساعت اعتبار دارد و سپس فراموشی مجدد را در پی دارد. از چند روز گذشته پیگیر مسئله کمبود مرغ از مسئولین و ارگان های مربوطه بوده که متاسفانه هیچ کدام از این ارگان ها حاضر به مصاحبه نبوده و پاسخگوی این مسئله نبودند!

حال سوال اینجاست چرا ارگان های مربوطه پاسخگوی این مشکل در سطح شهر نیستند؟ دلیل امتناع آنها از مصاحبه در رابطه با این کمبود چیست؟

چند ماهی است که هر روز در بازار ارمیه برای خریداران مرغ داستانی جدید دارد، داستانی مثل کمبود مرغ ، افزایش قیمت و مواردی از این سریال های تکراری و تا کنون هیچ تدبیری از سوی ارگان های مربوطه در این زمینه اندیشیده نشده است.گویا مسئولان این شهر چشم خود را بر مشکلات مردم بسته اند و حاضر نیستند کوچکترین قدمی در حل مشکلات مردم برادارند!

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.