سه شنبه, ۱ فروردین , ۱۴۰۲ 29 شعبان 1444 Tuesday, 21 March , 2023 ساعت ×
عدم عدالت در توزیع فروش سهمیه سوخت مرزنشینان ارومیه
31 آگوست 2019 - 11:06
شناسه : 7907
9

کم کم دارد صدای عده ای از مرزنشینان به نشانه اعتراض شنیده می شود ، معلوم نیست طی چندین پرسه نام نویسی چقدر از مردمان مرزنشین از دریافت عواید فروش سهمیه سوخت مرزنشینان جا مانده اند. عواید فروش سوخت مرزنشینان معلوم نیست با چه ساز و کاری ثبت نام شده که حالا عده ای خصوصا […]

ارسال توسط :

کم کم دارد صدای عده ای از مرزنشینان به نشانه اعتراض شنیده می شود ، معلوم نیست طی چندین پرسه نام نویسی چقدر از مردمان مرزنشین از دریافت عواید فروش سهمیه سوخت مرزنشینان جا مانده اند.

عواید فروش سوخت مرزنشینان معلوم نیست با چه ساز و کاری ثبت نام شده که حالا عده ای خصوصا از روستاهای صفر مرزی از قلم افتاده اند.

استاندار آذربایجان غربی باید خودش سریعا به این موضوع ورود کند.

مردم انتظار دارند از استاندار محترم تا خودش وارد این موضوع بشود.

دو نفر همسایه از یک روستا یکی دارد این سود فروش سهمیه سوخت مرزنشینان ارومیه را دریافت می کند و آن دیگری هاج و ماج مانده است.

امروز در سیلوانا و صومای برادوست ارومیه خانواده هایی هستند که از بی عدالتی توزیع عواید فروش سوخت مرزنشین ها می نالند و از مسئولین خواهشمند هستند تا هر چه زودتر به این موضوع رسیدگی کنند.

آذربایجان غربی، سیستان و بلوچستان، کردستان و خوزستان از جمله استانهای مرزی هستند که عواید حاصل از فروش سوخت به مرزنشینان پرداخت می شود.

تخصیص سهمیه سوخت به مرزنشینان موجب تحول اقتصادی و امنیت می‌شود

درآمد حاصل از فروش مواد سوختی توسط مرزنشینان نیز براساس دستورالعمل ابلاغیه، تحت نظارت کمیته‌های نظارتی به حساب بانکی سرپرست خانوارها واریز می‌شود و این مصوبه سلامت صادرات و فروش سوخت در مرز را تضمین می‌کند

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.