سه شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۳ Tuesday, 23 July , 2024 ساعت ×
غربگرایان ایرانی، همدست عبدالباقی های نابکار !
07 خرداد 1401 - 8:56
شناسه : 17134
10

وزگار غریبی است! این روزها که در آن غربگرایان ایرانی مرزهای خیانت را درنوریده و با بمباران اطلاعات غلط و پاشیدن بذر یاس و ناامیدی بر سر مردم، کاری را دارند انجام می دهند که قدرتهای جهان پس از چهل سال توطئه و تحریم و حمله نظامی نتوانستند انجام دهند. طوری با خودباختگی همه چیز […]

ارسال توسط :

وزگار غریبی است! این روزها که در آن غربگرایان ایرانی مرزهای خیانت را درنوریده و با بمباران اطلاعات غلط و پاشیدن بذر یاس و ناامیدی بر سر مردم، کاری را دارند انجام می دهند که قدرتهای جهان پس از چهل سال توطئه و تحریم و حمله نظامی نتوانستند انجام دهند. طوری با خودباختگی همه چیز را در میهن خودشان سیاه و در آن قبله غربشان سفید می کنند که انسان حیرت می کند و طوری پس از هر رسوایی، سرشان را در برف می نمایند که کبک انگشت به دهان می ماند!

بعد از لغو مسابقه فوتبال ایران و کانادا، یکنفرشان نمی آید بگوید پس اینهمه جدایی ورزش از سیاست که میگفتید چه شد!؟ برخی به طرز وقیحانه ای لغو بازی را به ماجرای هواپیمای اوکراینی ربط می دهند. عجب! چطور است که خطای یک یا چند نفر می تواند مجوزی برای منزوی کردن ورزشکاران یک ملت باشد اما اشغال ۷۰ ساله فلسطین، آواره کردن مردم آن، کشتار بیرحمانه ایشان، محاصره چندین ساله غزه و نژادپرستی عیان اسراییل نمی تواند مجوز منزوی کردن ورزشکاران آن باشد!؟

اگر تیم ملی ما بخاطر هدف قراردادن سهوی یک هواپیما باید تحریم شود، آنوقت تکلیف ورزشکاران آمریکایی چه میشود که نظامیانشان به عمد هواپیمای مسافربری کشور ما را در خلیج فارس هدف قرار دادند، ورزشکارانی که دولتمردانشان با گفتن بزرگترین دروغ های تاریخ، به عراق لشکر کشیده و میلیون ها نفر را به خاک و خون کشیدند!؟ تکلیف ورزشکاران اروپایی چه میشود که ردپای جنایت دولت هایشان از الجزایر و لیبی تا عراق و افغانستان گسترده است!؟

کدام سیاستمدار غربگرا یا سلبریتی پر مدعا را میشناسید که یکبار به این تناقض های حیرت آور اشاره کرده باشد. آن سلبریتی هایی که این روزها در جشنواره کن پشت هر دوربینی رسیدند برای مردم دنیا از بدبختی و بیچارگی! مردم ایران گفتند، شد یکبار هم به تحریم های ظالمانه آمریکا اشاره کنند!؟ اگر واقعا بخاطر فشارهای اقتصادی بر مردم ناراحت هستند، شد یکبار هم به عهدشکنی آمریکایی ها در برجام اشاره کنند!؟ چرا فقط دوست دارند ملت خود را در چشم دنیا تحقیر کنند!؟ چطور است آن چند ده هزار نفری که برای سیاه نمایی هایشان در فضای مجازی کف میزنند را مردم حساب می کنند اما میلیون های نفری را که زیر تابوت سردار شهیدمان را گرفتند به حساب نمی آورند!؟ شد یکبار هم بخاطر این جمعیت چندین میلیونی، به ترور حاج قاسم یا دانشمندان هسته ای کشورمان اعتراض کنند!؟

این ها که عمری شعار نه غزه نه لبنان سرمیدادند چرا نمی آیند تحلیل کنند که چرا ایالات متحده در بحبوحه بالاترین تورم نیم قرن اخیرش، ۵۴ میلیارد دلار از پول ملتش را به اوکراینی ها هدیه می کند!؟ این ها که عمریست ملت ما را تشویق می کنند که سر تسلیم در برابر غرب فروآورد تا مشکلات اقتصادی اش کمتر شود چرا به مردم نمی گویند که دولت های اروپایی فقط به طمع اضافه کردن اوکراین به ناتو است که اینهمه گرانی و کمبود سوخت و انرژی و مواد غذایی را به ملت های خود تحمیل کرده اند.

سالها تبلیغ می کردند که مدافعان حرم پول گزافی از قِبَل جهاد در سوریه می گیرند تا اینکه شهادت صیاد خدایی در کوچه های جنوب تهران رسوایشان ساخت. کسانی را رسوا ساخت که در کاخ های شمال تهران با قبض آب و برق های چند میلیونی و در میانه خوشگذرانی های چند میلیاردی، پشت اینستاگرام و توییتر می نشینند و برای فقر و تنگدستی مردم اشک تمساح میریزند. طوری در حسرت یک تکه نان شیون می کنند که گویا مردم ایران دارند کرور کرور از قحطی نان در کوچه و خیابان جان می دهند! یادمان نرفته که همین ها، همسایه های سیاستمدارشان را با تبلیغات فریبنده بر سرکار آوردند اما بعد که نتیجه ۸ سال مدیریت فاجعه بار رفقایشان مشخص شد، دوباره انقلاب را نشانه گرفتند. انقلابی که مظهرش سلیمانی ها و صیادهاست و نه مسئولان عافیت طلب و غربگرا.

غربگرایان ایرانی همدست مسئولان خطاکار و عبدالباقی های نابکار هستند. اگر این ها آوار پلاسکو و متروپل را بر سر تعدادی از مردم کشورمان خراب می کنند، آن ها آوار بسیار بزرگتر یأس و ناامیدی را بر سر تمام مردم ایران خراب می کنند. هرقدر رسانه های غربی ماموریت دارند با تخفیف حوادثی همچون تیراندازی های مرگبار در شهرها، قتل عام کودکان در مدارس، امواج کشته های کرونا، فروریختن برج ها، آتش سوزی جنگل ها و ویرانی های سیل و طوفان در غرب، خیال مردم خود را آسوده نگه دارند، اینها ماموریت دارند با سانسور همین حقایق، محل رخداد تمام بلایا و فجایع جهان را کشور خودشان جا زده و افکار عمومی را مسموم کنند. هروقت پیک کرونا در ایران شد، واویلا راه بیاندازند و وقتی پیک های بزرگترش به قبله غربشان رسید، صدایش را درنیاورند!

تا دیروز گریه خاوری را میکردند و امروز مدعی هستند که عبدالباقی فرار کرده است. اصلا گیریم که فرار کرده، کجا میرود!؟ به روسیه و چین که پناهنده نمی شود، می رود به همان بهشت دزدان آمریکا و کانادا. خب شما که اینقدر برای غرب خوش رقصی می کنید، آن ها هم که اینقدر در دستگیری ایرانی هایی که تحریم ها را دور میزنند جدی و کوشا هستند، چرا از ایشان نمی خواهید که خاوری ها و عبدالباقی ها را هم برایتان بگیرند!؟

کجای دنیا اجازه می دهند سلبریتی هایشان در داخل پول درآورند و در خارج، از کشورشان دائما بدگویی کنند!؟ کجای دنیا اجازه می دهند که با اینهمه دروغ پراکنی و تحریک افکار عمومی، امنیت ملی را به مخاطره اندازند. آنکه ترامپ بود را ندیدید که چگونه نسخه اش را پیچیدند و حتی از توییتر بیرونش انداختند. تازه مدعی هستید که ایران آزادی بیان ندارد! گویا این آزادی شماست که انتها ندارد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.