چهارشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۳ Wednesday, 24 July , 2024 ساعت ×
قیمت دلار تا شنبه به ۳۲ هزار تومان می رسد
08 مهر 1400 - 11:28
شناسه : 14733
6

خبرهای جدیدی از رسیدن قیمت دلار تا ۳۲ هزار تومان تا اوایل هفته آینده منتشر شده است. خبرهای جدیدی از برنامه ریزی ذی نفعان بازار ارز برای افزایش قیمت دلار منتشر شده است که قصد دارند قیمت دلار آمریکا را تا اوایل هفته آینده به ۳۰ یا حتی ۳۲ هزار تومان برسانند. انتشار خبر تحریم نفتی ایران توسط چین به درخواست آمریکا که با […]

ارسال توسط :

خبرهای جدیدی از رسیدن قیمت دلار تا ۳۲ هزار تومان تا اوایل هفته آینده منتشر شده است.

خبرهای جدیدی از برنامه ریزی ذی نفعان بازار ارز برای افزایش قیمت دلار منتشر شده است که قصد دارند قیمت دلار آمریکا را تا اوایل هفته آینده به ۳۰ یا حتی ۳۲ هزار تومان برسانند.

انتشار خبر تحریم نفتی ایران توسط چین به درخواست آمریکا که با پاسخ منفی این کشور روبرو شده است در کنار بازارسازی جریان های ذی نفع دریافت کننده ارز ترجیحی باعث افزایش قیمت دلار نقدی در بازار شده است. دولت علیرغم وعده های زیاد هنوز برای حذف دلار ۴۲۰۰ تومانی مردد است.

عدم همراهی بانک مرکزی برای کنترل بازار ارز باعث شده است تا در دوره افزایش شدید ورودی ارزی کشور شاهد افزایش روزانه قیمت دلار باشیم. دولت سید ابراهیم رئیسی هنوز برای تغییر رئیس کل بانک مرکزی تصمیم نگرفته است.

در صورت ادامه بی عملی بانک مرکزی که در روزهای تعطیل اجازه افزایش شدید قیمت ارز را می دهد، هدف ۳۲ هزار تومانی ذی نفعانی برای دلار آمریکا در شنبه آینده دست یافتنی خواهد شد.

پایان/

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.