سه شنبه, ۲۶ تیر , ۱۴۰۳ Tuesday, 16 July , 2024 ساعت ×
مدارس مختلط خط قرمز آموزش و پرورش/ برخورد قاطع با آموزشگاه های متخلف
13 آبان 1400 - 11:52
شناسه : 15092
7

مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی در مورد آموزشگاه‌هایی که اقدام به کسب مجوز نکرده‌اند گفت: این آموزشگاه‌ها هر لحظه در حال رصد هستند و گزارشات لازم برای برخوردقاطع به دستگاه‌های نظارتی ارسال می شود. لزوم برخورد با آموزشگاه‌های متخلف اظهار داشت: بعضی از آموزشگاه ها هستند که از ما مجوز دریافت کردند […]

ارسال توسط :

مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی در مورد آموزشگاه‌هایی که اقدام به کسب مجوز نکرده‌اند گفت: این آموزشگاه‌ها هر لحظه در حال رصد هستند و گزارشات لازم برای برخوردقاطع به دستگاه‌های نظارتی ارسال می شود. لزوم برخورد با آموزشگاه‌های متخلف اظهار داشت: بعضی از آموزشگاه ها هستند که از ما مجوز دریافت کردند و ما دائما بر آنها نظارت داریم و اگر تخلفی انجام گیرد برخورد قاطعی با آنها خواهیم داشت و تا سرحد پلمپ کردن پیش میرویم.

 

مدیر کل آموزش و پرورش استان با بیان اینکه تعدادی آموزشگاه ها هم غیر مجاز هستند که آنها را شناسایی کرده و به نهاد های نظارتی گزارش می دهیم تا برخورد لازم صورت گیرد ، و طبق قانون عمل خواهیم کرد و در این راستا سال گذشته تعداد ۱۸ آموزشگاه متخلف را گزارش دادیم و منجر به پلمب آنها شد.

 

منافی به نقش اولیای دانش آموزان در راستای توجه بیشتر به شرایط و محیط آموزشگاه‌هااشراه کرد و گفت:والدین باید بیشتر دقت کنند و به هر آموزشگاهی مراجعه نکنند عموما این مراکز از محیط مناسبی برای پرورش فرزندانشان برخوردار نیست در صورتی که آموزشگاه‌های مجاز معرفی می‌شود و اولیا محترم می‌توانند به این مراکز رجوع کنند چون ما میتوانیم فقط به این آموزشگاه ها نظارت کنیم.

 

وی خاطرنشان کرد: نامه نگاری رسمی با تمامی مدارس دولتی و غیر دولتی انجام شده است که اولا هیچ دبیر آقایی حق تدریس در مدارس دخترانه‌ای ندارد مگر مواقعی که در آن منطقه با کمبود نیرو مواجه هستیم که مجوز موردی صادر میشود ثانیاً در هیچ جایی مدارس مختلط وجود ندارد مگر مناطق مرزی یا عشایر‌نشین که تعداد دانش آموزان به حد نصاب نمی‌رسد و امکان جدا‌سازی وجود ندارد.

 

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.