دوشنبه, ۴ تیر , ۱۴۰۳ Monday, 24 June , 2024 ساعت ×
مراسم تودیع و معارفه مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی برگزار شد
11 مرداد 1397 - 10:36
شناسه : 5095
15

مراسم تودیع عبدالحسین علی اکبری و معارفه ارسلان شکری؛ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با حضور معاون سازمان راهداری و جمعی از مدیران کل و خانواده راهداری استان امروز چهار‌شنبه در ارومیه برگزار شد. عبدالحسین علی اکبری مدیرکل سابق راهداری و حمل و نقل جاده ای استان که در تشویق […]

ارسال توسط :

مراسم تودیع عبدالحسین علی اکبری و معارفه ارسلان شکری؛ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با حضور معاون سازمان راهداری و جمعی از مدیران کل و خانواده راهداری استان امروز چهار‌شنبه در ارومیه برگزار شد.

عبدالحسین علی اکبری مدیرکل سابق راهداری و حمل و نقل جاده ای استان که در تشویق بی امان وچند دقیقه ای کارکنان اداره کل خود به پشت تریبون رفت با اشاره به مرزی بودن جغرافیای استان و سهم ۲۳ درصدی از مرز ها گفت: میانگین صادرات از پایانه های مرزی ما بیش از ۴۱۷ هزار تن است و ۱ونیم درصد از کل صادرات کشور از طریق مرز های نا صورت میگیرد اما با این وجود باز هم استان ما قابلیت افزایش پایانه های مرزی را دارد.

علی اکبری با اشاره به طولی بودن و کوهستانی بودن جغرافیای استان گفت: طول جاده های ما زیاد است و در دوسال گذشته بیش از ۱۱۰ میلیارد تومان صرف لکه گیری جاده های استان کرده ایم

وی تصریح کرد: کمبود منابع مالی، فرسوده بودن تجهیزات راهدای و وجود جاده های روستایی فراوران از جمله معضلاتی است که این اداره کل با آن دست و پنجه نرم می کند

ابراهیم مبارک قدم مدیرکل راه وشهرسازی استان و رئیس شورای حمل و نقل آذربایجان غربی در این مراسم عملکرد علی اکبری را مثبت تلقی کرد و به فرسوده بودن تجهیزات راهداری اشاره کرد و خواستار نوسازی این تجهیزات در دوره جدید خدمت ارسلان شکری در کسوت مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان شد.

امانی معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور در این مراسم گفت: از تشویق های بی امان و پی در پی شما برای آقای علی اکبری نشان می دهد ایشان عملکرد موفقی داشته و شما نیز کارکنانی بسیار قدر شناس هستید امیدوارم از ظرفیت های آقای علی اکبری برای استان های بزرگتری به کارگیری شود.

ارسلان شکری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی درآئین معارفه خود گفت: از زحمات و تلاش های آقای علی اکبری قدردانی میکنم، در طول خدمت خود در تین اداره کل توجه به توسعه، آموزش و رفاه پرسنل و ایمن سازی و صیانت از شبکه ۱۲ هزار کیلومتری راه های استان از جمله اهم اهداف من خواهد بود که با کمک خانواده بزرگ راهداری انشالله محقق خواهد شد.

تقی کهوریان معاون امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی نیز در این مراسم گفت: اداره کل راهداری استان نشان داد که پرسنل آن هم خوش استقبال هستند و هم خوش بدرقه!

کهوریان در ادامه گفت: امیدواریم کارهای خوبی که آقای علی اکبری آغاز کردند آقای شکری به پایان برسانند و امیدواریم این تغییر باعث شود مهندس شکری کارنامه بهتری از آقای علی اکبری ارائه بدهند.

ارسلان شکری با مدرک کارشناسی ارشد سازه وارشد مدیریت اجرایی که از سال ۹۲ تا کنون معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی بود، امروز عهده دار ریاست این اداره کل شد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.