چهارشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۳ Wednesday, 24 July , 2024 ساعت ×
مصوبات سفرهای شهرستانی استاندار آذربایجان‌غربی به‌صورت هفتگی منتشر می‌شود
10 بهمن 1400 - 12:09
شناسه : 15858
13

مشاور امور هماهنگی و رسانه‌ استاندار آذربایجان‌غربی گفت: مصوبات سفرهای شهرستانی محمدصادق معتمدیان، استاندار آذربایجان غربی و روند اجرای این مصوبات در پایگاه اطلاع رسانی استانداری منتشر شد. به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان‌غربی علی رزازی مشاور امور هماهنگی و رسانه‌ استاندار آذربایجان‌غربی اظهار داشت: مصوبات سفرهای شهرستانی محمدصادق معتمدیان، استاندار آذربایجان‌غربی و روند […]

ارسال توسط :

مشاور امور هماهنگی و رسانه‌ استاندار آذربایجان‌غربی گفت: مصوبات سفرهای شهرستانی محمدصادق معتمدیان، استاندار آذربایجان غربی و روند اجرای این مصوبات در پایگاه اطلاع رسانی استانداری منتشر شد.

به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان‌غربی علی رزازی مشاور امور هماهنگی و رسانه‌ استاندار آذربایجان‌غربی اظهار داشت: مصوبات سفرهای شهرستانی محمدصادق معتمدیان، استاندار آذربایجان‌غربی و روند اجرای این مصوبات در پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری منتشر شد.

وی با تاکید بر ضرورت انعکاس شفاف و درست روند اجرای مصوبات سفرهای شهرستانی استاندار آذربایجان‌غربی و دستور ایشان مبنی بر تشکیل دبیرخانه پیگیری مصوبات در استانداری و اطلاع‌رسانی دقیق و به موقع از روند اجرای این مصوبات به مردم و رسانه‌ها گفت: مصوبات سفرهای شهرستانی محمدصادق معتمدیان، استاندار آذربایجان‌غربی با جزئیات کامل و روند اجرای این مصوبات به صورت هفتگی از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری منتشر می شود.

مشاور امور هماهنگی و رسانه استاندار آذربایجان‌غربی ضمن قدردانی از همراهی فعالین رسانه‌ای از روند اطلاع رسانی عملکرد دولت در استان،  گفت: اصحاب رسانه و فعالین این حوزه با پیگیری مداوم و اصولی از دستگاه‌های اجرایی می‌توانند در تسریع روند اجرای این مصوبات براساس زمان بندی اعلام شده، به روند شتاب بخشیدن به توسعه، پیشرفت و آبادانی استان کمک کنند.

انتهای پیام

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.