چهارشنبه, ۲ خرداد , ۱۴۰۳ Wednesday, 22 May , 2024 ساعت ×
نماینده جنبش حماس: شکست‌های سنگینی را بر اسرائیل وارد خواهیم کرد/ ‌شهدای بیشمار ‌از زنان و کودکان هستند
28 آبان 1402 - 23:27
شناسه : 19604
4

نماینده جنبش حماس در جمهوری اسلامی ایران گفت: عملیات درخشان طوفان‌الاقصی موجب شد تا اقدامات ننگین و جنایات رژیم صهیونیستی در سراسر جهان به صورت واقعی و درست روایت شود.  خالد قدّومی ‌در تجمع ضدصهیونیستی حمایت از طوفان الاقصی که در مسجد امام حسین(ع) ارومیه برگزار شد، اظهار داشت: جنایات ده‌ها ساله رژیم صهیونیستی در […]

ارسال توسط :

نماینده جنبش حماس در جمهوری اسلامی ایران گفت: عملیات درخشان طوفان‌الاقصی موجب شد تا اقدامات ننگین و جنایات رژیم صهیونیستی در سراسر جهان به صورت واقعی و درست روایت شود.

 خالد قدّومی ‌در تجمع ضدصهیونیستی حمایت از طوفان الاقصی که در مسجد امام حسین(ع) ارومیه برگزار شد، اظهار داشت: جنایات ده‌ها ساله رژیم صهیونیستی در غزه و فلسطین توسط رسانه‌های جهانی سانسور شده بود و مردم فلسطین در سایه این روایت نادرست در خاک و خون زندگی می‌کردند.

عملیات نیروهای مقاومت جنایات اسرائیل را نمایان کرد

وی افزود: عملیات نیروهای مقاومت که با عنوان طوافان‌الاقصی انجام شد، موجب شد تا روایت‌های در ست و واقعی از جنایات رژیم صهیونیستی برای جهانیان مخابره شود و نتیجه این امر نیز اعتراضات سراسری در کشورهای اسلامی وحتی کشورهایی است که در گذشته حامی رژیم صهیونیستی بودند.

نماینده جنبش اسلامی حماس در جمهوری اسلامی ایران، با اشاره به اینکه حمایت مستقیم آمریکا و رئیس جمهور این کشور از اقدامات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی موجب شد تا چهره خونخوار این دولت آشکار شود، گفت: بایدن حتی قبل از رئیس رژیم صهیونیستی به حمایت از جنایات علیه مردم غزه وارد شد و همین امر نشان داده که غده سرطانی اسرائیل با حمایت مستقیم دولت آمریکا سرپا ایستاده است.

موجودیت اسرائیل در حال تحدید و از بین رفتن است

وی ادامه داد: امروز شاهدیم که موجودیت اسرائیل و رژیم جعلی صهیونیستی توسط نیروهای مقاومت فلسطینی در حال تحدید و از بین رفتن است و از این رو به نسل کشی و تکرار هولوکاست در غزه روی آورده‌اند.

قدّومی، تاکید کرد: سکوت سنگین سران کشورهای عربی در برابر جنایات رژیم صهیونیستی تاسف بار است و امروز مشخص شده که نیروهای مقاومت اسلامی در فلسطین نیازی به حمایت‌های آن‌ها ندارند و در برابر این سکوت به اقدامات خود می‌پردازند.

نیروهای مقاومت فلسطین از برخی کشورهای عربی ناامید هستند

وی ابراز داشت: اینکه حتی کشورهای عربی اختیاری در باز کردن گذرگاه رفح نداشته باشند، این امری است که نشان دهنده ترس آن‌ها بوده و به همین دلیل هم ملت و نیروهای مقاومت فلسطین از آن‌ها ناامید هستند.

نماینده جنبش اسلامی حماس در جمهوری اسلامی ایران، گفت: عملیات طوفان‌الاقصی در اصل به عنوان انتقام جنایات ۷۵ ساله رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین بود که توسط نیروهای مقاومت و جوانان همین مرز و بوم انجام شد و شاهدیم که اثرات آن تا سال‌ها بر پیکره رژیم باقی خواهد ماند.

شکست‌های سنگینی را بر اسرائیل وارد خواهیم کرد

وی خاطرنشان کرد: افرادی که مدعی هستند چرا حماس حمله به رژیم را آغاز کرد، باید بدانند که قبل از طوفان الاقصی فرزندان و کودکان ما در اتاق خواب خود به دلیل نبود آب، غذا، دارو و سایر امکانات از دنیا می‌رفتند و امروز در جنگ می‌میرند، معیارهای بین‌المللی در تمام سال‌های جنایات اسرائیل علیه فلسطین کجا بودند؟

قدّومی ابراز داشت: نه تنها در عرصه جنگ سخت و نبرد حاضر هستیم، بلکه از مدت‌ها قبل نیز جوانان در حوزه جنگ نرم و مقابله با تهدیدات مجازی مشغول هستند و در این زمینه نیز امیدواریم شکست‌های سنگینی بر اسرائیل وارد شود.

کشتار بیماران در بیمارستان‌ها ‌نشانه عجز رژیم صهیونیستی ‌ا‌ست

وی عنوان کرد: غافلگیری سربازان و افسران رژیم صهیونیستی در عملیات طوفان‌الاقصی تا اندازه‌ای بزرگ بود که آن‌ها اعلام کردند که حتی برای غذا خوردن هم نمی‌توانند از مخفیگاه‌هایشان خارج شوند.

نماینده جنبش اسلامی حماس در جمهوری اسلامی ایران، کشتار بیماران در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی را نشانه عجز رژیم صهیونیستی دانست و گفت: مبارزان ما به جنگ نیروهای نظامی رفته‌اند و آن‌ها به بیمارستان‌ها حمله کرده‌اند، این نشان دهنده عجز و ناتوانی آن رژیم است.

افزایش تعداد شهدای غزه که هرروز شاهد تعداد بی‌شماری از زنان و کودکان هستیم

وی اذعان داشت: افزایش تعداد شهدای غزه که هرروز شاهد تعداد بیشماری از زنان و کودکان هستیم، نباید مورد غفلت واقع شود و به همین دلیل نیازمند ورود جدی دولت‌ای اسلامی به موضوع و نیز جلوگیری از ادامه این جنایات هستیم. دولت‌های اسلامی و عربی باید در این خصوص ورد جدی داشته باشند و از ادامه این جنایت جلوگیری کنند.

وی اضافه کرد: دومین عنصر در پیروزی اخیر ملت فلسطین پیروزی در عرصه سیاسی رهبران مقاومت بود، نخست وزیر اسبق رژیم صهیونیستی اعتراف کرد که در عرصه بین الملل در اقلیت قرار گرفتیم، ۱۲۰ رای به باز شدن گذرگاه رفح در صحن سازمان ملل علی رغم کارشکنی کشورهای غربی، نشانگر اقبال دنیا به فلسطین است و مقاومت ما مقاومت حکیمانه است و رهبران مقاومت می دانند چگونه با دشمن مواجه شوند و مسائل را حتی زیر بمباران مدیریت کنند.

میلیون‌ها انسان غیرمسلمان در حمایت از ملت فلسطین قیام کردند

قدومی، بیان داشت: سومین عنصر پیروزی، حمایت مردمی است و امروز می بینیم در دنیا میلیون‌ها انسان غیرمسلمان در حمایت از ملت فلسطین قیام کردند و مردم آمریکا علیه دولت این کشور قیام و دفتر بایدن را در حمایت ملت فلسطین تخریب کرد و حضور پررنگ مردم در شهرهای مختلف ایران نیز نشان می دهد مقاومت در عرصه جلب حمایت‌های مردمی پیروز شده است.

وی ادامه داد: روایت درست بسیار مهم است. رژیم صهیونیستی تاکنون دنبال روایت دروغ بود و اگر امروز بمباران هیروشیما اتفاق می افتاد قطعا غربی ها آن را گردن ژاپن می انداختند و آمریکایی ها داستان های ظلم و ستم را وارونه بیان می کنند.

نماینده حماس در ایران، در پایان سخنان خود تصریح کرد:  جنگ حماس با یهود نیست، بلکه علیه جور و ظلم است. رژیم صهیونیستی امروز مانند موریانه است که دنیا را می بلعد اما امروز رژیم رو به زوال است و وحدت مسلمین و چند عملیات  ترکیبی می تواند بهار پیروزی و آزادی از نهر تا بحر را برای مسلمانان فراهم سازد.

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.