دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۴۰۲ Monday, 11 December , 2023 ساعت ×
همیشه نقد اینبار تشکر از/فراوانی مواد ضد عفونی و ماسک در داروخانه های ارومیه
19 فروردین 1399 - 10:07
شناسه : 9264
24

داروخانه های شهر ارومیه امروز تنوعی از مواد ضد عفونی دست و ماسک های بهداشتی را در مقابل ویروس منحوس کرونا در اختیار مراجعین می گذارند که حاصل تلاش استاندار محترم و کلیه عزیزان قضایی و انتظامی استان می باشد. چند روز است بر حسب حس خبرنگاری مدام به داروخانه های سطح شهر ارومیه سرک […]

ارسال توسط :

داروخانه های شهر ارومیه امروز تنوعی از مواد ضد عفونی دست و ماسک های بهداشتی را در مقابل ویروس منحوس کرونا در اختیار مراجعین می گذارند که حاصل تلاش استاندار محترم و کلیه عزیزان قضایی و انتظامی استان می باشد.

چند روز است بر حسب حس خبرنگاری مدام به داروخانه های سطح شهر ارومیه سرک می کشم ؛ باورنکردنی  ، در این مدت یک ماه و چند روز از پیدایش ویروس منحوس کرونا که اضطراب عدم وجود ماسک و مواد ضد عفونی بهداشتی خوره ؛خوره ، روح و جان انسان را می خورد !!!

 عملکرد عالی مسئولین استانی بخصوص استاندار محترم استان آذربایجان غربی در کنار برخورد صریح و قاطع قوه قضائیه با محتکران و متخلفان توانسته داروخانه ها را مملو از مواد ضد عفونی آن هم با تنوع زیاد نماید .

هیچگاه از یادم نمی رود روزی که نقد نوشتم چگونه بعد از توزیع مواد ضد عفونی در داروخانه های ارومیه مردم بی نصیب ماندند و بلافاصله استاندار محبوب و شایسته استان آذربایجان غربی محمد مهدی شهریاری عزیز؛ شبانه  سرزده به داروخانه ها ، شخصا رفت و ثابت کرد مدیر مردمی باید خود شخصا پی گیر امور باشد .

استاندار ارومیه از اولین روز پیدایش این ویروس منحوس شخصا پای کار ایستاد ، در مراکز کنترلی شخصا خود حاظر می شود و کنترل می کنند .

در جلسات مدیریت بحران همیشه بصورت روزانه تعطیل و غیر تعطیل خود مدیریت می کند و این می شود استان آذربایجان غربی با شرایط پیچیده فیزیکی و جعرافیایی در هم مرزی سه کشور خارجی امروز یکی از موفق ترین استان ها در غربالگری سراسری کشور و همچنین مدیریت بیماری کوید ۱۹ را دارا می باشد.

همیشه نقد ولی اینبار یک دست مریزاد به تمامی مسئولین عزیز و خادم ملت

در پایان با امید پیروزی بر ویروس منحوس کرونا یاد آور می شوم با رعایت اصول بهداشت فردی و خود قرنطینگی  قدردان  تمامی زحمت کشان و ایثارگران عرصه سلامت و بهداشت کشور باشیم .

تمامی ما از شنیدن اسم کرونا می ترسیم ولی در همین لحظات دکترها و پزشکان ؛ مبارزان و مجاهدان این روزها ؛ پنجه در پنجه بیماری برای شکست و ریشه کنی انداخته اند .

بیایید با رعایت بهداشت فردی و در خانه ماندن زودتر زنجیره انتقال کرونا را قطع کنیم.

انتهای پیام/  صلاحی

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.