چهارشنبه, ۲ خرداد , ۱۴۰۳ Wednesday, 22 May , 2024 ساعت ×
والنتاین عشق وارداتی
28 بهمن 1396 - 9:02
شناسه : 3716
13

والنتاین نمود دوست یابی و دوست گزینی به جای ازدواج و تشکیل خانواده هدیه ی وارداتی جنگ نرم دشمنان اسلام  با عنوان روز عشق در جامعه ی اسلامی ایران عزیز که با استقبال جوانان همراه است . هویت پوشالی ۱۴ فوریه امسال هم سپری شد روزی که ترویج دهندگان ابتذال با نام روز عشق و […]

ارسال توسط :

والنتاین نمود دوست یابی و دوست گزینی به جای ازدواج و تشکیل خانواده هدیه ی وارداتی جنگ نرم دشمنان اسلام  با عنوان روز عشق در جامعه ی اسلامی ایران عزیز که با استقبال جوانان همراه است .

هویت پوشالی ۱۴ فوریه امسال هم سپری شد روزی که ترویج دهندگان ابتذال با نام روز عشق و داستان های بی محتوای اروپایی ضد اسلامی ، والنتاین را وارد فرهنگ کشورهای اسلامی کرده اند . از بین بردن حریم محرم و نامحرم از مهمترین اهداف ترویج  این گونه روزهای ضد فرهنگی در کشورهای اسلامی می باشد . روزی با نام عشق که قداست معنای عشق را با دوست یابی های خیابانی هوس آلود عوض می کند .

خلاء فرهنگی جامعه اسلامی

والنتاین افسانه ی بی هویت که داستان کشیشی در بند برای عشق ورزی در زندان است و در سایه ی تبلیغات دشمنان اسلام جایگاه خاصی برای ارتباط نامحرم برای خود در میان عده ای از مسلمانان باز کرده است . اسلام  سرشار از عشق ، محبت ، علاقه و دوست داشتن است . روز پدر ، روز مادر ، سالروز ازدواج حضرت علی (ع) با دختر پیامبر اکرم (ص) و …

بزرگان دینی باید با در نظر گرفتن نشاط و روحیه پویای جوانان با طرح بندی جشن های خاص ، روزهای خاص را برای جامعه با برگزاری جشن ، شادی و سرور با محتوای ایرانی اسلامی  به ارمغان بیاورند . قطعا گرایش جوانان به فرهنگ های غربی در خلاء برنامه های متنوع فرهنگی رخ می دهد .

حقیقت غیر قابل انکار

خرید خرس های عروسکی بزرگ و  کوچک  در  شلوغی مغازه های کادویی در جامعه امروزی در شهرهای چه بزرگ و چه کوچک را نمی توان انکار کرد . اینکه عده ای می گویند جوانان ما خیلی علاقه به چنین روزهای سخیفی ندارد واقعا یک دروغ است . حقیقت این است که دشمنان با هر امکاناتی جبهه ی حملات فرهنگی خود را قوی تر کرده و در این زمینه نیز موفقیت هایی بدست آورده اند.

برخورد چکشی چاره ی کار نیست

تاریخ نشان داده است محدویت چاره ی کار نیست بلکه در زمینه ی فرهنگی محدودیت بر عکس جواب خواهد داد . روشنگری و جایگزینی مناسب جاذبه های اصیل ایرانی اسلامی تنها راه نجات از گرفتاریها و معضلات این روزهای جامعه می باشد . رسانه ها در آگاه سازی جامعه مهمترین نقش را دارند که باید با محتوا سازی مناسب جوابگوی تمامی تمایلات و نیازهای خاستگاه جامعه باشند.

خاستگاه جامعه از بطن جامعه رشد پذیر می باشد

عدم اشتغال ، فقر ، محدودیت اجتماعی و نبود مسیر آزاد سازی انرژی درونی خاستگاه جامعه ، جامعه را برای گرایش به فرهنگ های معاند سوق و همراه می سازد .

امروز جامعه در تکاپوی نبود تخلیه ی انرژی درونی کم کم با موفقیت فرهنگ های وارداتی مسیر سالم خود را با بیراهه نمی تواند تشخیص دهد و میوه ی ابتضال ثمره ی همین نقص درونی می باشد.

سکوت و عدم فرهنگ سازی صحیح در راستای اطلاع رسانی بد زمینه ی گسترش و نفود فرهنگ غربی را فرهم کرده است . امروز خانواده ها در میان سیل هجوم جنگ نرم دشمن تنها مانده اند .

مراکز و مسئولین فرهنگی می خواهند با سکوت خود وجاهت والنتاین را بشکنند ولی ویترین مغازه ها و شلوغی بازار نشان از گسترش و نفوذ بیشتر خبر می دهد .

رسوم و آیین های ملی ، مذهبی باید بصورت شایسته تبیین و آگاه سازی گردد تا اگوهای ملی و مذهبی با اجرای شیوه های متنوع با پوشش های مناسب و بروز جامعه بتوانند کمبودهای موضوعی جامعه را پاسخ دهد .

انتهای پیام/ فرید آرام

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.