جمعه, ۲۹ تیر , ۱۴۰۳ Friday, 19 July , 2024 ساعت ×
پدر مهسا امینی باز هم دروغ گفت
29 تیر 1402 - 11:42
شناسه : 19183
11

پدر مرحومه مهسا امینی در فیلمی که در فضای مجازی منتشر شده است باز هم با ادعای دروغین تصریح کرده که دخترش در زمان دستگیری با اصابت باتوم به سرش ضربه خورده است. امروز فیلم جدیدی از پدر مرحومه مهسا امینی منتشر شد که در این ویدئو امجد امینی مدعی شده  در زمان دستگیری با […]

ارسال توسط :

پدر مرحومه مهسا امینی در فیلمی که در فضای مجازی منتشر شده است باز هم با ادعای دروغین تصریح کرده که دخترش در زمان دستگیری با اصابت باتوم به سرش ضربه خورده است.

امروز فیلم جدیدی از پدر مرحومه مهسا امینی منتشر شد که در این ویدئو امجد امینی مدعی شده  در زمان دستگیری با باتوم به سر دخترش ضربه خورده است!

این دعا در حالی مطرح می شود که از زمان فوت دخترش بارها شاهد دروغ هایی از امجد امینی در رسانه‌ها از سوی او بودیم.

امجد امینی در مصاحبه های مکرر با رسانه‌ها از جمله در گفتگو با خبرگزاری فارس اعلام کرده بود که فرزندش هیچ سابقه بیماری قبلی نداشته و در ۲۲ سال گذشته جز برای سرماخوردگی به پزشک مراجعه نکرده بود! پس از این ادعا خبرگزاری فارس اسنادی از مراجعه مکرر بیمار به متخصصان مغز و اعصاب و غدد را منتشر کرد؛ اسنادی که ادعای خلاف واقع پدر مرحومه را مشخص می‌کرد.

با انتشار گزارش رسمی پزشکی قانونی مشخص شد، دلیل فوت مهسا امینی ضرب و جرح نبوده است و مهسا به دلیل جراحی تومور مغزی در هشت سالگی، دارای نارسایی هورمونی و مغزی بوده که این موضوع باعث غش کردن وی در مقر پلیس شده و به دلیل عدم احیا موثر در لحظات اولیه دچار مرگ مغزی می شود.

همچنین در سال گذشته فیلمی از تایید بیماری مهسا توسط پدرش در بیمارستان منتشر شد که وی در این فیلم با مشاهده پیکر دخترش قبول می‌کند که ضرب و جرحی وجود نداشته است.

ضربه با باتوم به سر مهسا امینی یکی دیگر از دروغ های امجد امینی است که در فیلم تازه منتشر شده نیز وجود دارد. اما بر اساس اطلاعاتی که خبرنگار خبرگزاری فارس به دست آورده است، دخترانی که در ون پلیس همراه با مهسا امینی بازداشت شده بودند خلاف ادعای پدر مهسا امینی را مطرح می‌کنند. این افراد گفته‌اند هیچ برخورد یا اهانتی با ما انجام نشد و حتی ما در لحظاتی با شوخی و خنده به سمت مقر پلیس می رفتیم. قرار بود مصاحبه این افراد منتشر شود که به دلیل درخواست خانواده ها برای حفظ آبرو و آنچه ترس از به خطر افتادن جان آنها در مقابل حملات اراذل و اوباش بیان کردند این مصاحبه ها پخش نشد.

پایان پیام/

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.