جمعه, ۲۹ تیر , ۱۴۰۳ Friday, 19 July , 2024 ساعت ×
پرده ای جدید از درماندگی عمیق صهیونیست ها!
06 آبان 1402 - 0:29
شناسه : 19491
8

«به تازگی شماری از اینفلوئنسرهای فضای مجازی در منطقه و عرصه بین المللی، از دریافت ایمیل هایی از سوی رژیم اسرائیل و لابی های متحد آن خبر داده اند که در قالب آن ها، از این افراد خواسته شده تا از موقعیت خود در شبکه های اجتماعی استفاده کنند و در ازای دریافت پول، اقدام […]

ارسال توسط :

«به تازگی شماری از اینفلوئنسرهای فضای مجازی در منطقه و عرصه بین المللی، از دریافت ایمیل هایی از سوی رژیم اسرائیل و لابی های متحد آن خبر داده اند که در قالب آن ها، از این افراد خواسته شده تا از موقعیت خود در شبکه های اجتماعی استفاده کنند و در ازای دریافت پول، اقدام به انتشار پُست و ویدئوهای حمایتی از رژیم صهیونیستی کنند.»

 

کمتر کسی تردید دارد که عملیات “طوفان اقصی”، حامل ضرباتی کاری بر پیکره رژیم جعلی اسرائیل بوده است. ضرباتی که در حوزه های امنیتی-اطلاعاتی، اجتماعی، سیاسی-راهبردی، و حتی اقتصادی، هزینه های سنگینی را به این رژیم تحمیل کرده و در ادامه راه نیز تحمیل خواهد کرد و بر همین اساس می توان انتظار ظهور بحران های به مراتب گسترده تر را برای اشغالگرانِ صهیونیست داشت.

 

 

 

 

با این حال، رژیم اشغالگر قدس و اتاق های فکر آن، تلاشی همه جانبه را آغاز کرده اند تا به هر طریق ممکن و با چنگ زدن به هر چیز، بخشی از آبروریزی های بزرگی را که علیه آن ها در مدت اخیر اتفاق افتاده، جبران کنند. اگر از موضع گیری های قلدرمابانه و قدرت‌نمایی‌های ظاهری و پوشالی مقام های ارشد صهیونیست علیه مقاومت فلسطین و به طور کلی جریان مقاومت در منطقه بگذریم، به تازگی افشای یک رویداد قابل تامل، پرده ای جدید از درماندگی عمیق صهیونیست ها در وضعیت کنونی را پیش چشم افکار عمومی جهان قرار داده است.

 

 

 

 

در این راستا، اخیرا شماری از اینفلوئنسرهای فضای مجازی در منطقه و عرصه بین المللی، از دریافت ایمیل هایی از سوی رژیم اسرائیل و لابی های متحد آن خبر داده اند که در قالب آن ها، از این افراد خواسته شده تا از موقعیت خود در شبکه های اجتماعی استافده کنند و اقدام به انتشار پست و ویدئوهای حمایتی از رژیم صهیونیستی کنند. جالب اینکه رژیم اشغالگر قدس به این افراد وعده داده که در صورت حمالیت از اسرائیل و سیاه نمایی از مقاومت فلسطین، می توانند پاداش های مالی قابل ملاحظه ای را نیز از این رژیم و جریان های متحد با آن دریافت کنند.

 

 

 

 

در این زمینه مثلا “سارا واتسون” اینفلوئنسر بریتانیایی گفته است که رژیم اسرائیل و لابی‌های متحد آن به وی نزدیک شده اند و از او خواسته اند که به نفع آن ها اقدام به انتشار محتوا کند. با این حال، واتسون در ویدئویی کوتاه می گوید که: “محال است من پا روی اخلاقیات بگذارم. یکچنین اتفاقی هرگز نخواهد افتاد”. جالب است که واتسون گفته است که برَندی که با وی همکاری داشته نیز به طرفداری از صهیونیست ها اعلام کرده که همکاری خود را با او قطع کرده است.

 

پیشتر جریان های صهیونیست از واتسون درخواست کرده بودند که یک پُست حمایتی خود از مردم فلسطین را از صفحه اینستاگرامش حذف کند با این حالی وی از انجام این اقدام خودداری کرده بود. یک کاربر دیگر در شبکه اجتماعی ایکس نیز که مخاطبان گسترده ای دارد افشا کرده که رژیم اسرائیل به وی پیشنهاد داده که اقدام به سیاه نمایی از حماس کند و در ازای پُست های حمایتی از اسرائیل، پاداش هزار دلاری را از این رژیم دریافت کند. با این حال، وی تاکید کرده که قصد ندارد در پروژه نسل کشی اسرائیل علیه مردم فلسطین شرکت کند و اساسا مایل نیست که بخشی از کارزار دروغ پراکنی صهیونیست ها باشد.

 

 

 

 

وی تصریح کرده است که: “اسرائیلی ها می خواهد کنترل روایت ها را به دست بگیرند و زمینه را برای اِعمال جنایت های هولناک علیه مردم فلسطین فراهم سازند”. معادله ای که به هیچ عنوان درست نیست و وی در زمین صهیونیست ها بازی نخواهد کرد. جالب اینکه برخی اینفلوئنسرهای فضای مجازی این نکته را فاش کرده اند که نه تنها رژیم اسرائیل از آن ها خواسته که به نفع اسرائیل فعالیت کنند و در ازای آن پاداش مالی دریافت کنند، بلکه این رژیم تهدید کرده که اگر این افراد اقدام به افشای پیشنهادات اسرائیل به خود برای افکار عمومی کنند، با تبعات سنگینی رو به رو خواهند شد.

 

 

 

 

به بیان ساده تر،صهیونیست ها پروژه تطمیع و تهدید را به صورت همزمان علیه اینفلوئنسرهای فضای مجازی در راستای منافع خود فعال سازی کرده اند. رویه هایی از این دست از سوی صهیونیست ها به این معناست که وضعیت به قدری برای رژیم اشغالگر قدس بحرانی شده که این رژیم به صورت فوق العاده و فوری، به دنبال خرید اعتبار و آبرو، آن هم از اینفلوئنسرها و فعالان شبکه های اجتماعی است. موضوعی که حداقل با موضع‌گیر‌یهای ظاهری مقام های صهیونیست که مدام تهدید می کنند و سعی در نشان دادن تصویری قدرتمند از رژیم خود دارند، درتضاد جدی به سر می برد.

 

 

 

 

دیگر اینکه آگاهی بین المللی در مورد ماهیت جنایتکار رژیم اشغالگر قدس به قدری افزایش یافته که صهیونیست‌ها راهی جز کنار گذاشتن برخی تعارفات و گدایی آشکار و خریدِ “توجه” از افکار عمومی بین المللی پیش روی خود نمی بینند. موضوعی که باز هم از وجود وضعیتی ناامید کننده برای رژیم اشغالگر قدس و ضعیف شدنِ اهرم های رسانه ای و تبلیغاتی آن حکایت دارد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.