پنجشنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۳ Thursday, 25 July , 2024 ساعت ×
پ.ک.ک از تروریست های زن برای جذب نیرو استفاده می کند
15 مرداد 1402 - 13:04
شناسه : 19226
9

با تسلیم شدن به نیروهای امنیتی، تروریستی به نام ف.ت در اظهارات خود از دشواری های زن بودن در گروهک تروریستی پ.ک.ک گفت و گفت که بارها شاهد بوده است که اعضای رده بالای سازمان در راستای خواسته های انحرافی خود رابطه جنسی داشته اند. وی تصریح کرد که به خصوص سرکردگان این سازمان مدام […]

ارسال توسط :

با تسلیم شدن به نیروهای امنیتی، تروریستی به نام ف.ت در اظهارات خود از دشواری های زن بودن در گروهک تروریستی پ.ک.ک گفت و گفت که بارها شاهد بوده است که اعضای رده بالای سازمان در راستای خواسته های انحرافی خود رابطه جنسی داشته اند.

وی تصریح کرد که به خصوص سرکردگان این سازمان مدام زنان را تعقیب می کنند، در هر فرصتی سعی می کنند زنان و کودکان را مورد آزار و اذیت قرار دهند، مدام فیلم های انحرافی را تماشا می کنند، این وضعیت همه تروریست های زن را آشفته می کند و به همین دلیل روز به روز بر تعداد فراریان افزوده می شود.

“کسانی که در برابر انحراف مقاومت می کنند مجازات می شوند”

وی اظهار داشت که تروریست های زن یا به جاسوسی متهم می شوند یا در معرض اتهامات مشابهی قرار می گیرند و در صورت مخالفت یا عدم پذیرش تمایلات جنسی به اصطلاح رهبران در نهایت مجازات می شوند.

“انگیزه غیر اخلاقی”

این تروریست با بیان اینکه تمایلات جنسی یک امتیاز برای به اصطلاح رهبران است، گفت: این وضعیت به طور مخفیانه به عنوان یک ابزار انگیزشی برای مردان تروریست رده پایین استفاده می شود و آنها به اقداماتی فرستاده می شوند که با این توقع و اشتیاق نمی توانند دوام بیاورند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.