سه شنبه, ۱۴ تیر , ۱۴۰۱ 6 ذو الحجة 1443 Tuesday, 5 July , 2022 ساعت ×
چه کسانی نمی خواهند کانون های جوانان در سیلوانا و صومای برادوست فعالیت کند
22 اکتبر 2020 - 10:47
شناسه : 10198
21

راه اندازی کانون های جوانان با عنوان کانون بانوان نوار مرزی ارومیه ، کانون نخبگان ، کانون شهدای سیلوانا و … نوید بخش روزهای خوب آینده برای جوانان کُرد بومی سیلوانا و صومای برادوست در ارومیه بود ؛ ولی هستند افرادی که نمی خواهند این کانون ها به سر انجام مقصود برسند. چون نمی خواهند […]

ارسال توسط :

راه اندازی کانون های جوانان با عنوان کانون بانوان نوار مرزی ارومیه ، کانون نخبگان ، کانون شهدای سیلوانا و … نوید بخش روزهای خوب آینده برای جوانان کُرد بومی سیلوانا و صومای برادوست در ارومیه بود ؛ ولی هستند افرادی که نمی خواهند این کانون ها به سر انجام مقصود برسند.

چون نمی خواهند منطقه پیشرفت کند .

سپاه به واقع می توان گفت تنها نهادی است که در نوار مرزی به جوانان کمک می کند ، بخشداری ها تنها استفاده ابزاری از کانون ها کردند  و الی سیلوانا نیوز حاظر است تمام اقدامات این عزیزان را اگر اطلاع دهند منتشر کند .

عده ای  معلوم الحال هم که همیشه در مسیر یک طرفه خلاف جهت عمران و آبادی منطقه حرکت می کنند ؛ زود در جهت تقابل با کانون ها افتادند.

سپاه  در سیلوانا و صومای برادوست تنها حامی و کمک کننده کانون های نوار مرزی بوده و است .

سردار آبروشن فرمانده محترم لشکر عملیاتی ۳ حمزه ( ع) با جوانان نخبه نوار مرزی ارومیه جلسه ویژه ای برگزار کرد و سردار شهسواری از نخبگان رسانه ای نوار مرزی ارومیه دختر و پسر طی جشنوار با شکوهی دیدار و تقدیر کرد.

واقعاً نقش دولت ؛ استانداری ، بخشداری ، شورای بخش ، دهیار و … در سیلوانا و صومای برادوست در حمایت از جوانان چیست .

سیلوانانیوز منبعد این عزیزان را به چالش خواهد کشید .

اعتبارات دولتی را چرا روشن سازی نمی کنند . حالا راه ادامه دارد.

عده ای هم که همیشه هم پای ضد انقلاب نمی خواهند مناطق مرزی ارومیه پیشرفت کنند. زود برای خود نفر جذب می کنند تا سیلوانا نیوز را بکوبند .

سیلوانانیوز امروز مستقل تر از همیشه فقط برای آبادی منطقه گام بر می دارد کسانی که به اندازه گروه کانال سیلوانانیوز مطالب کانالشان منتشر نمی شود ، ادعا می کنند سیلوانانیوز مردمی نیست ؛ واقعا چقدر این عده ، خدای من الفبای رسانه را هم نمی دانند.

ولی منبعد سیلوانانیوز با مدرک پته ای این عزیزان را به آب خواهد ریخت

سپاه به جوانان در نقاط صفر مرزی فقط و فقط کمک می کند تا پیشرفت کنند.

بعدا از پیشرفت دوستان ظاهری و دشمنان قلبی با اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می خواهند این جوانان را با کشاندن به سوی خود با مافیای پول و قدرت مانع از پیشرفت کل منطقه شوند.

عده ای نمی خواهند سیلوانا و صومای برادوست پیشرفت کند

سپاه تنها نهادی است که از جوانان در مناطق مرزی حمایت می کند .

این مطلب را دوست و دشمن همه می دانند ، درست است همین الان عده ای قلم بدست می خواهند سیلوانانیوز را منتسب به سپاه و ارگان های نظامی و امنیتی کنند.

ولی خود این عده می دانند که سپاه چقدر از جوانان حمایت می کند ، فقط سپاه  نقش حمایتی  دارد  و الا هم اکنون با گزارشات این عزیزان به نهادهای امنیتی و اطلاعاتی ؛ تنها رسانه محبوب منطقه هم بسته می شد.

سیلوانانیوز روزانه نزدیک ده هزار و بالاتر بازدید می خورد ، ماهانه درآمدزایی تبلیغاتی دارد.

تبلیغات سیلوانانیوز چشم بدخواهان را کور کرده است ، سیلوانانیوز مردمی است ومردمی خواهد ماند .

کسانی که ابزار دست ضد انقلاب هستند ، می خواهند کانون ها در نوار مرزی راه اندازی نشود و با اقدامات شبیه سازی شده ، مانع تراشی می کنند این افراد  یک شبه تاوان بد اندیشی خود را نزد خدا و مردم منطقه خواهند داد .

از نقش روحانیون معزز ، سران عشایر ، سرمایه گذاران منطقه و بخصوص متنفذین منطقه در حمایت جوانان تقدیر ویژه باید کرد ؛ عزیزانی که بجای نهاد های دولتی هم پای سپاه در رشد و اعتلای جوانان نقش بسزایی دارند.

جوانان سیلوانا و صومای برادوست دارند روز بروز پیشرفت می کنند .

یک نفر به جز سیلوانانیوز از حرکت ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در پیشرفت تحصیلی جوانان مرزی صحبت نکرد ؛

نگفتند و نمی نویسند و نخواهند نوشت از ابتدای تاریخ معاصر تا اکنون ؛‌ هم اکنون چندین سال است  بیش از ۱۲۰ نفر در رشته های ارزشمند معلمی از مناطق صفر مرزی قبولی داریم .

نگفتند و نمی نویسند و نخواهند نوشت از ابتدای تاریخ معاصر تا اکنون ؛‌ هم اکنون چندین سال است  بیش از ۲۰۰ نفر قبولی رشته های پزشکی و مهندسی داریم .

ولی برای کمپین های قومیتی و شخصی و سیلبریتی خودشان را خواهند کشت .

نمی دانم چقدر از نوشته هایم را خودم پاک کردم و چقدر سردبیر ویرایش می کند  ولی باید آزادانه قلم را به سوی حق و حقیقت نوشت .

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.