یکشنبه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Sunday, 19 May , 2024 ساعت ×
کشور هندوستان بازار مناسبی برای صادرات سیب آذربایجان‎غربی است
11 دی 1396 - 8:22
شناسه : 3416
12

ارومیه – رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: کشور هندوستان بازار مناسبی برای صادرات سیب آذربایجان‎غربی به شمار می‌رود. به نقل از سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی، جعفرصادق اسکندری در جلسه پدافند غیرعامل با اشاره به اهمیت فضای سایبری در اصول پدافند غیرعامل اظهار داشت: با توجه به اهمیت این موضوع […]

ارسال توسط :

ارومیه – رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: کشور هندوستان بازار مناسبی برای صادرات سیب آذربایجان‎غربی به شمار می‌رود.

به نقل از سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی، جعفرصادق اسکندری در جلسه پدافند غیرعامل با اشاره به اهمیت فضای سایبری در اصول پدافند غیرعامل اظهار داشت: با توجه به اهمیت این موضوع باید بررسی لازم در زمینه اقدامات پیشگیرانه، بازدارنگی و شناسایی تهدیدات و مقابله موثر با تهاجم سایبری در واحدهای صنعتی معدنی و تجاری استان انجام شود.

وی با تاکید بر اینکه سیب یکی از محصولات راهبردی و مهم کشاورزی استان آذربایجان‌غربی به شمار می‌رود بیان کرد: بی‌شک با بازاریابی به موقع از بروز هر نوع مشکل پدافند غیر عامل پیشگیری کرده و در این راستا براساس مصوبه کمسیون کشاورزی، تعدی موز در مقابل سیب امکان‌پذیر بوده و کشور هند نیز بازار مناسبی برای سیب استان به شمار می‌رود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی تصریح کرد: هم ‌اکنون با برنامه‌ ریزی دقیق و صحیح می‌توان سایبری سازمان و زیرمجموعه‌های مربوطه را در دو بخش درون سازمانی و برون سازمانی مدیریت کرده و بر اساس اولویت و طبقه‌بندی انجام شده، از واحدهای صنفی، صنعتی، معدنی و بازرگانی، بازدید میدانی به عمل آورد و نقاط ضعف و قوت رعایت اصول سایبری پدافند غیر عامل در آنها را احصاء کرد.

اسکندری با تاکید بر اینکه باید اطلاعات نرم‌ افزارها و سخت‌ افزارهای مورد تایید و یا عدم تایید به صورت بسته‌های آموزشی تهیه و در اختیار واحدها گذاشته شود افزود: علاوه بر آن استمرار برگزاری دوره‌های آموزشی ضروری به نظر می‌رسد.

وی با اشاره به لزوم استمرار برگزاری دوره‌های آموزشی پدافند غیر عامل توسط اتاق بازرگانی، صنایع و معادن ارومیه گفت: از سوی دیگر باید برنامه‌ریزی لازم برای بازدید و بررسی میدانی رعایت اصول سایبری پدافند غیر عامل به صورت آزمایشی از واحدهای صنفی، صنعتی و معدنی توسط اتاق بازرگانی صورت بگیرد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.