جمعه, ۱۱ فروردین , ۱۴۰۲ 10 رمضان 1444 Friday, 31 March , 2023 ساعت ×
گرد و خاك  بزرگ ترين بلوار شهرك سيلوانا موجب نارضايتي مردم گرديده است
27 سپتامبر 2017 - 11:31
شناسه : 2758
12

ناراحتي اهالی و بازاریان شهرک زیوه از نبود آسفالت بزرگترين بلوار این شهرک و گرد و غبار ناشی از آن موجب نارضايتي و دلسردي مردم مي باشد . شهرک زیوه  مرگور سيلواناي اروميه  یکی از مراکز اصلی تجمع اهالي سيلوانا ؛ بازار و  محل کسب و کار روزانه ي بیش از ۴٠٠٠ نفر از اهالی […]

ارسال توسط :

ناراحتي اهالی و بازاریان شهرک زیوه از نبود آسفالت بزرگترين بلوار این شهرک و گرد و غبار ناشی از آن موجب نارضايتي و دلسردي مردم مي باشد .

شهرک زیوه  مرگور سيلواناي اروميه  یکی از مراکز اصلی تجمع اهالي سيلوانا ؛ بازار و  محل کسب و کار روزانه ي بیش از ۴٠٠٠ نفر از اهالی می باشد .

اگرچه با همت دهیاری زیوه  ، اهالی محترم  و بازیان ؛ علی الخصوص دکه دارانی که دکه هایشان برخیابان اصلی این شهرک واقع بود همين چندماه پیش بود خیابان اصلی زيوه  مسیرگشایی گردید.

بازگشايي  بلوار زيوه  نوید بخش خوش رهایی از مشکلات و مشقاتی چون چاله ها  محسوب مي شد که مدتها به دلیل خرابی آسفالت خیابان اصلی اصلي بوجود آمده بود  و  یا رهايي از ترافیک بالاي زيوه  به دلیل نبود جای کافی جهت پارک خودروهای اهالی بخصوص در تعطیلات و روزهایی چون اعیاد و …

تمامي مشكلات بلوار بزرگترين شهرك سيلوانا دست به دست هم داد تا بازگشایی این خیابان توسط دهیاری و اهالی بازار و ارگانهای مربوطه و تبدیل آن به بلوار ؛ اجرا شود .

گرچه سالهاي متمادي آرزوی اهالي مرگور  با  اقدامی شایسته از سوی مسئولین در پیشرفت این شهرک كلنگ زني شد اما با گذشت چندین ماه و با پیگیریهای مکرر مردم ؛ دهیاری و شورای بخش سیلوانا هنوز بودجه کافی جهت اتمام کامل این پروسه و آسفالت مسیر این بلوار تحقق نیافته است .

این روزها با پایان یافتن فصل تابستان و آغاز فصل پاییز ، شروع بادها و تندبادهای پاییزی  از يك سو و سرعت بالای خودروها عبوري از سوي ديگر این شهرک زيبا را به بیابانی تبدیل ساخته  است .

گرد و خاك  این روزهاي  بلوار زيوه زندگي و تنفس اهالي را با بحران جدي مواجه ساخته است .

كودكان و بزرگ سالان به سختي تنفس مي كنند ، خانه ها و مغاره هاي كنار بلوار از گرد و غبار مرتب در حال آب پاشي خيابان هستند .

مغازه داران واقعا ديگر هيچ كسب و كاري ندارند  اگر صبح ها درب هر یک از مغازه هایی که در این بلوار واقع شده را باز کنید و به محیط درون آنها نگاهی بیندازید چیزی جز گرد و غبار نشسته بر اجناس و وسایل این بازاریان مشاهده نخواهید کرد و این خود گاها سبب دلسردی این بازاریان از کار می شود که توجه جدی مسئولین را در اسرع وقت به این معضل را می طلبد.

جاده زيوه

جاده زيوه

 

انتهاي پيام/

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.